شناسه : 693915
فرمانداريزد:

مدارس مهمترين پايگاه جهت احياء امربه معروف و نهي از منكر است.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد یکصد و هفتاد و دومین جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان يزد به رياست فرماندار و با حضور كليه اعضاء در محل مديريت آموزش وپرورش ناحيه 2 برگزار شد.
فرمانداريزد:

عزيزالله سيفي در اين جلسه با تبريك روز خانواده و گرميداشت هفته بسيج گفت: امروز بسيج به عنوان يكي از آثار پربركت انقلاب اسلامي شناخته مي شود كه دشمناان به لطف حضور پرشور جامعه بسيجيان در تمام صحنه هاي انقلاب حتي فكر جسارت به اين نظام مقدس را ندارند.

فرماندار با اشاره به اين مطلب كه در آستانه هفته احباء امر به معروف و نهي از منكر هستيم گفت: آموزش و پرورش و مدرسه مي تواند به عنوان پايگاه مهم در احياء امر به معروف و نهي از منكر باشد كه معلمان و مديران مدارس مي توانند از طريق اجراي برنامه هاي مناسب فرهنگي با شركت دادن دانش آموزان در مراسم هاي مذهبي آنها را با  زمينه هاي قيام  امام حسين (ع  ) آشنا كرده و بيش از پيش بستر لازم جهت اجراي فريضه ي امر به معروف و نهي از منكر را در جامعه فراهم نمايند.

در ادامه جلسه محمدي مديركل نوسازي مدارس گزارشي در مورد اقدامات انجام شده در خصوص تخريب ، بازسازي و مقاوم سازي مدارس ارائه كرد و از آمادگي اين اداره جهت همكاري با مديران نواحي يك و دو جهت مقاوم سازي و بازسازي مدارس اعلام نمود.

آدرس کوتاه :