شناسه : 701434
در مراسمی با حضور فرماندار یزد

محمد فقیه خراسانی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان یزد انتخاب شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد،‌مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهرستان یزد با حضور سیفی فرماندار و معاونین فرمانداری برگزار شد.
در مراسمی با حضور فرماندار یزد

عزیزا...سیفی در این جلسه ضمن ابراز تأسف از تصادف دو دستگاه اتوبوس که منجر به درگذشت 44 نفر از هموطنان و همچنین همشهریان یزدی شد افزود: با توجه به شدت زیاد حادثه و سوختگی زیاد کار شناسایی اجساد به سختی در حال اجرا است.

وی اظهار داشت: امیدواریم در آینده شاهد بروز این چنین حوادث در سطح کشور نباشیم.

فرماندار با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا از 12/6/92 کار خود را به صورت رسمی آغاز نموده اند گفت: با تشکیل شوراها و معرفی نمایندگان هر شورا جهت عضویت در شورای اسلامی شهرستان این مراسم برگزار شده است.

سیفی در بخشی دیگر از سخنرانی خاطر نشان کرد: شورای اسلامی شهرستان باید با اتحاد و همدلی و همچنین برنامه ریزی مناسبت در جهت رشد و توسعه بیش از پیش شهرستان یزد به عنوان مرکز استان گام بردارد.

وی با اعلام اینکه فرمانداری یزد موفق به کسب رتبه های برتر در سطح استان و شهرستان در حوزهای مختلف شده است گفت: در سالهای اخیر شاهد ارتقاء رتبه ی شهرستان در زمینه جذب اعتبارات، افتتاح پروژه های عمرانی و ... را بوده ایم.

در این مراسم پس از ادای سوگند اعضای شورا اسلامی شهرستان یزد با رأی مخفی محمد فقیه خراسانی را به عنوان رئیس شورا شهرستان انتخاب کردند.

همچنین آقای مصطفی ذاکری به عنوان نائب رئیس، حسین دشتی  رحمت آبادی به عنوان منشی نیز انتخاب شدند.

همچنین لازم بذکر است محمد فقیه خراسانی به مدت 4 سال به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرستان در شورای اسلامی استان نیز انتخاب شد.

آدرس کوتاه :