شناسه : 697640
فرماندار يزد:

مجموعه بسيج و سپاه نقش تأثير گذاري در پاسداري از ارزشهاي انقلاب اسلامي دارد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار در مراسم توديع و معارفه فرمانده ناحيه مقاومت بسيج مركزي يزد بر نقش سپاه و بسيج در پاسداري از ارزشهاي انقلاب اسلامي تأكيد كرد.
فرماندار يزد:

عزیز ا... سیفی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مرکزی یزد ، با اشاره به همکاری کامل و بسیار خوب بین مجموعه ادارات استان، شورای تامین و مجموعه سپاه و بسیج اظهار داشت: در شرایط کنونی کشور مجموعه بسيج  سپاه نقش تأثير گذاري در پاسداري از ارزشهاي انقلاب اسلامي دارد.

فرماندار به تلاش ها و تحریم های سخت گیرانه دشمن و همچنین فعال شدن برخی جریانات سیاسی در آستانه ی انتخابات آینده ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: امروز در کشور و استان شاهد شرایط خاصی هستیم که نیاز به آگاهی و بیداری تمام مردم است، که مجموعه بسیج و پایگاه ها به خصوص شجره طیبه ی صالحین نقش بسیار موثر و مفیدی در این امر دارد.

وي همچنین با اشاره به جمعیت نسبتا بالای شهرستان یزد که بيش از 50درصد جمعیت کل استان را تشکیل می دهد گفت: نیاز به تعامل، هماهنگی، تلاش و آمادگی همه دستگاه های اجرائی شهرستان به خصوص مجموعه سپاه و بسیج است و امیدواریم روز به روز جایگاه بسیج و سپاه در شهرستان یزد قوی تر شود.

سيفي در بخش دیگری از سخنان خود هفته نیروی انتظامی را به تمام کادر ناجا تبریک گفت از تلاش های بی دریغ نیروی انتظامی که باعث کاهش جرم در سطح شهرستان گردیده است تشکر کرد.

فرماندار در پایان از تلاش ها و پیگیری های شبانه روزی سرهنگ شبانی در تمامی عرصه ها قدردانی کرد و گفت: سرهنگ ملانوری نیز از نیروهای بسیار پرتلاش و فعال سپاه و بسیج هستند و امیدواریم در مسئولیت بسیار سنگینی که به عهده گرفته اند موفق باشند.

 

آدرس کوتاه :