شناسه : 83446567
فرماندار يزد در شوراي ترافيك شهرستان تأکید كرد:

لزوم کلی‌نگری در مصوبات شوراي ترافيك


فرماندار يزد در نشست شوراي ترافيك شهرستان بابیان اينكه توجه به جزئيات طرح‌ها مطلوب و قابل‌تقدیر است، اظهار داشت: خروجي طرح‌های مصوب شورا باتوجه به بافت كلي شهر باشد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، نشست شوراي ترافيك شهرستان يزد با حضور فرماندار يزد، معاون فني و عمراني فرماندار، بخشدار مركزي، معاون امور زیر بنایی و حمل‌ونقل شهرداری يزد، شهردار حميديا و جمعي از اعضاي اين شورا برگزار شد.
فرماندار يزد در اين جلسه با اشاره به اينكه طرح‌های مصوب اين شورا اکثراً مرتبط با روستاهاي اطراف شهر يزد است تأکید كرد: اجراي طرح‌های عمراني و ترافيكي در روستاها می‌بایست هم‌راستای بافت شهري باشد تا علاوه بر كمك به روستاها، در بهبود موضوعات ترافيكي در شهرها نيز موثر و مفيد باشد.
«مصطفي سالاري» بابیان اينكه روستاهاي اطراف نيز به دليل نزديك بودن به شهر، چهره شهري به خود گرفته‌اند؛ تصريح كرد: توجه به بافت سنتي و تاريخي برخي از اين روستاها اجازه اجراي طرح‌های ترافيكي را نخواهد داد كه لازم است باتدبیر بيشتري در مورد این‌گونه مباحث تصمیم‌گیری شود.
گفتني است نشست شوراي ترافيك شهرستان يزد با دستور كار بررسي طرح‌های ورودي روستاي خويدك و بلوار رزمندگان روستاي اکرم‌آباد و نامه‌های ارسالي به دبيرخانه تشكيل جلسه داده بود.
 

آدرس کوتاه :