شناسه : 694655
فرماندار یزد:

لازمه رسیدن به توسعه همه جانبه در کشور داشتن آموزش و پرورش هدفمند و قوی می باشد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزالله سیفی فرماندار در مراسم تودیع ومعارفه رئیس آموزش و پرورش زارچ تأکید کرد باید تمام زیر ساختهای لازم برای آموزش و پرورش توانمند فراهم شود.
فرماندار یزد:

عزیزالله سیفی در این مراسم با بیان اینکه لازمه رسیدن به توسعه همه جانبه در کشور داشتن آموزش و پرورش هدفمند و قوی می باشد گفت: آموزش و پرورش به عنوان بنیادی ترین نهادی که در اجتماع وظیفه آموزش و پرورش افراد جامعه را بر دوش دارد می تواند با فراهم کردن بستر لازم و ارائه آموزشهای منطبق با نیازهای کشور را به سمت توسعه پایدار به حرکت در آورد.

فرماندار با اشاره به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش افزود سند تحول بنادین نظام آموزشی حاصل نتایج کارشناسان و برنامه ریزان عرصه تعلیم و تربیت می باشد که گامی بلند در جهت ارتقای کمی وکیفی نظام آموزشی کشور است که موجب می شود هر چه زودتر ایران اسلامی را مطابق سند چشم انداز بیست ساله به عنوان کشوری قدرتمند در سطح منطقه معرفی نماید.

در این مراسم محمد کاظم رحیمی نژاد مدیر کل آموزش و پرورش استان نظام ارزشی براساس قرآن ، سنت و سیره ائمه معصومین علیه السلام را تكیه گاه سند تحول بنیادین آموزش وپرورش دانست و خاطر نشان کرد این سند محور ، مقصود ومطلوب دستگاه تعلیم وتربیت را مشخص كرده است واز این پس تمامی فعالیت ها براساس این سند صورت می گیرد.

در این مراسم محمد کمالی به عنوان رئیس آموزش و پرورش زارچ معرفی و در از زحمات علی اصغر امیریان رئیس پیشین تقدیر شد.

آدرس کوتاه :