شناسه : 696968

كميته پشتيباني روز جهاني قدس در شهرستان يزد تشكيل شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، كميته پشتيباني مراسم روز جهاني قدس در شهرستان يزد با حضور سيفي فرماندار ، فخرالديني رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان و اعضاي كميته پشتيباني مراسم در محل فرمانداري تشكيل شد.

عزیزا.. سیفی در اين جلسه بر حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی روز قدس را تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به شرايط خاص منطقه اي بويژه تحولات سوريه امسال راهپیمایی روز جهانی قدس باشکوه خاصی برگزار می‌شود.

فرماندار افزود: حضور در راهپیمایی روز قدس پاسخ کوبنده به توطئه های دشمن است.

وی تصريح كرد: امام خمینی (ره) در سال‌های نخستین انقلاب، آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کرد و این روز به یک روز جهانی برای کمک به مردم فلسطین و مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شد.
سيفي با اشاره  به شعار بیداری اسلامی به عنوان مقدمه ای برای آزادی قدس  اضافه کرد: حضور حماسی مردم در روز قدس به معنای حمایت از مکتب و مقاومت بیداری اسلامی و فرصتی مناسب برای همبستگی مسلمانان برای از بین بردن اسرائیل است.

فضاسازی شهر برای حضور گسترده مردم ،حضور وسیله نقلیه برای جابجای مردم در روز راهپیمایی ،آمادگی بیمارستانهای شهرستان و حضور آمبولانس در مسير ،جمع آوری کمک های مردمی توسط کمیته امداد و اجرای صوت مناسب برای روز مراسم راهپیمایی از جمله مصوبات این جلسه بود.

آدرس کوتاه :