شناسه : 698342
فرماندار يزد خبر داد:

كسب رتبه ي سوم شوراي آموزش و پرورش شهرستان يزد در سال 90


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان يزد به رياست عزيزا...سيفي فرماندار برگزار شد.
فرماندار يزد خبر داد:

عزيزا....سيفي در اين جلسه با بيان اينكه شوراي آموزش و پرورش شهرستان در اين چند سال اخير توانسته با برنامه ريزي دقيق و منظم موفقيت هاي خوبي را به دست آورد خاطر نشان كرد : كسب رتبه ي سوم شورا در استان در سال 90و ارتقاء دو رتبه اي نسبت به سال گذشته از مهمترين موفقيت ها بوده است.

فرماندار گفت: بايد مديران نواحي و اعضاي شورا با تلاش گسترده نسبت به اجرايي شدن مصوبات اقدام نمايند.

وي با اعلام اينكه با استقرار نظام 3-3-6 شاهد كمبود فضاهاي آموزشي در سطح مدارس شهرستان بوده ايم افزود: با همت مديران آموزش و پرورش و مسئولان سازمان نوسازي مدارس كار ساخت 9 كلاس در ناحيه 1 و 34 كلاس درس در ناحيه 2 در مراحل پاياني خود قرار دارد كه اميدواريم با بهره برداري از آنها قسمت عمده مشكلات فضاهاي آموزشي نيز مرتفع شود.

در اين جلسه فلاحتي مدير آموزش و پرورش ناحيه 2 يزد با اشاره به آنکه شورای آموزش و پرورش از برکات جمهوری اسلامی است اظهار داشت: توفیقات حاصل شده در شورای آموزش و پرورش از همیاری و همکاری اعضاء و شورا بوده است.

در ادامه امین الرعایا دبیر سابق شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد گزارشی از فعالیتهای انجام شده شورا در سال 91-90ارائه كرد.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه با اهداءلوح تقدیر از خدمات امین الرعایا تجلیل به عمل آمد.

 

آدرس کوتاه :