شناسه : 83293739
فرماندار و مدیر اجراي سرشماري شهرستان يزد خبر داد:

كسب رتبه اول يزد در شاخص كيفيت سرشماري


فرماندار و مدير اجراي سرشماري شهرستان يزد از كسب رتبه اول شهرستان يزد در شاخص كيفيت سرشماري در استان خبر داد.

«مصطفي سالاري» در پنجمين جلسه ستاد سرشماري شهرستان يزد بابیان اينكه سرشماري عمومي نفوس و مسکن در مرحله حضوري تا يكم آذرماه تمدیدشده است؛ اظهار داشت: شهرستان يزد تا به اينجاي كار موفق به كسب رتبه اول شاخص كيفيت سرشماري در استان يزد شده است.
فرماندار يزد بابیان اينكه كار سرشماري به صورت تمام وقت در ستاد شهرستان ادامه دارد، عنوان كرد: كارشناسان و مأمورین سرشماري ستاد شهرستان در حال جمع‌بندی و مراجعه مجدد به خانوارهاي غايب هستند.
مدير اجراي سرشماري شهرستان يزد تصريح كرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته آمار خانوارهای غايب شهرستان يزد در حال كاهش است كه اميدواريم با مشاركت و همراهي بیش‌ازپیش همشهريان گرامي اين مهم سرعت بيشتري به خود بگيرد.
سالاري با اشاره به اينكه بيش از 60 درصد كار سرشماري استان در شهرستان يزد انجام‌شده است خاطرنشان كرد: موفقيت شهرستان يزد در انجام مطلوب سرشماري ارتباط مستقيم با موفقيت استان دارد و ازاین‌رو مسئولان و رده‌های مختلف ستاد تمام توان خود را براي هرچه مطلوب‌تر انجام شدن سرشماري در شهرستان يزد به كار گرفته‌اند.
وي در پايان از خانواده‌هایی كه برگه و كد غايبي دريافت کرده‌اند خواست تا ضمن تماس با تلفن‌های ستاد سرشماري شهرستان نسبت به تكميل سرشماري خود اقدام نمايند.
گفتني است ستاد سرشماري عمومي نفوس و مسكن شهرستان يزد با شماره تلفن‌های 3-36209541 و 8-36209546 پاسخگويي همشهريان گرامي باشد.
 

آدرس کوتاه :