شناسه : 697180
فرماندار يزد:

كاهش هزينه هاي خانوارها از مهمترين فوايد طرح پزشك خانواده است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، جلسه ستاد اجرايي طرح پزشك خانواده به رياست عزيزا...سيفي فرماندار فرماندار و رئيس ستاد اجرايي اين طرح در شهرستان يزد تشكيل شد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين جلسه با بيان اينكه اجراي طرح پزشك خانواده مي تواند تحول بزرگی را در حوزه بهداشت و درمان به وجود آورد خاطر نشان كرد: اجراي اين طرح، موجب ارتقاي بنيادي سلامت افراد جامعه خواهد شد.

فرماندار تصريح كرد: پزشك خانواده طرحي با هدف نهادينه كردن عدالت در جامعه اجرايي مي باشد و از اين طريق خدمات و تجهيزات پزشكي بين تمام مردم كشور حتي در دورترين مناطق نيز به صورت عادلانه ارائه خواهد شد.

سيفي اعلام كرد: هزينه هاي درماني خانوارها در اين طرح كاهش خواهد يافت كه اين خود از مهمترين فوايد آن است.

وي با اشاره به استقبال خوب كادر پزشكي از اين طرح گفت: طبق اطلاعات كسب شده در شهرستان يزد تا كنون بيش از 420 نفر از پزشكان در اين طرح ثبت نام كرده اند و در حال حاضر بيمه ها در حال گزينش براساس موقعيت مكاني مطب ها در محدوده ي شهري هستند.

رئيس ستاد اجرايي طرح پزشك خانواده در شهرستان يزد خاطر نشان كرد: اطلاع رساني به موقع و مناسب مي تواند در اجراي صحيح اين طرح مؤثر باشد و در اين خصوص بايد همه دستگاه ها ذيربط با يكديگر تعامل داشته باشند.

سيفي در پايان ابراز اميدواري كرد با اجراي طرح پزشك خانواده بتوانيم بيش از پيش در مسير توسعه عدالت و پيشرفت در عرصه بهداشت و در مان گام برداريم.

آدرس کوتاه :