شناسه : 697740
فرماندار یزد:

كانون های مساجد نقش موثری در ترویج فرهنگ قرآنی دارند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرنگار ايرنا عزيزا...سيفي فرماندار يزد در مراسم اختتاميه جشنواره مدهامتان در يزد گفت: برگزاری دوره های آموزشی و جشنواره های قرآنی در كانون های فرهنگی هنری مساجد زمینه ساز نشر و ترویج فرهنگ قرآنی در سطح جامعه خواهد شد.
فرماندار یزد:

عزيزا... سیفی در جمع اعضای كانون مساجد استان با اشاره به برگزاری جشنواره قرآنی كانون های مساجد نظیر جشنواره قرآنی مدهامتان گفت: كانون های مساجد در سراسر استان و اقشار مختلف جامعه حضور دارند و برگزاری دوره های آموزشی و جشنواره های قرآنی نقش موثری در ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در مسابقات قرآنی كانون های فرهنگی هنری مساجد نظیر جشنواره مدهامتان افراد مختلفی از شهر و روستا، در سنین جوان، نوجوان و بزرگسال و در رشته های مختلف قرآنی شركت می كنند و قطعا زمینه ساز ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه خواهد بود.

سیفی افزود: قرآن كتاب زندگی است و می تواند جامعه را در ابعاد و حوزه های مختلف هدایت كند بنابراین برای هدایت خودمان و كشور وبرای ایجاد یك جامعه قرآنی باید مسابقات و جشنواره های قرآنی در جامعه گسترش یابد.

فرماندار یزد اظهار داشت: برای اینكه جامعه وكشوری قرآنی داشته باشیم بابد فرهنگ قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه رسوخ كند، اكنون نیز به بركت نظام جمهوری اسلامی قرآن به صورت جدی در سطوح مختلف در حال پیگیری است

 

آدرس کوتاه :