فرماندار یزد:

عزیزالله سیفی با بیان اینکه بررسی موانع و معضلات ترافیکی شهرستان و ارائه راهکارهای کارشناسی شده در اولویت کار شورای ترافیک شهرستان می باشد گفت: امروز با توجه به رشد وسایل نقلیه در یزد شاهد ترافیک سنگین  در بعضی از خیابانها مرکز شهر هستیم که با پیگریهای مستمر و جلسات در صدد مرتفع نمودن این موانع و مشکلات ترافیکی هستیم.

فرماندار گفت: وجود جاذبه های گردشگری و راههای مواصلاتی در حوزه شهرستان باعث شده تا هر ساله حجم زیادی از مسافرین وارد شهرستان می شوند و در این راستا روان نمودن ترافیک معابر عمومی یکی از اساسی ترین موضوعاتی است که شورای ترافیک با جدیت در حال پیگیری آن می باشد.

سیفی با اشاره به اینکه در ایام نوروز طرحهای جدید ترافیکی در شهرستان اعمال خواهد شد خاطر نشان کرد از مصوبات این جلسه یک طرفه نمودن تعدادی از  معابر مرکز شهر بوده است.

وی گفت: از سمت میدان فرهنگیان به میدان آزادی (باغ ملی) ، میدان آزادی به سمت میدان شهید بهشتی ، میدان بعثت به چهارراه شهدا ومیدان مارکار به میدان شهید بهشتی از 26 اسفندماه سال جاری تا 15 فروردین 91 یک طرفه خواهد بود.

سیفی اظهار کرد حذف میدان شهید سید مصطفی خمینی (بعثت) و تبدیل آن به چهارراه یکی دیگر از مصوبات این جلسه می باشد که جهت اجرا به شهرداری ابلاغ گردید.