شناسه : 693333
فرماندار يزد :

قرآن به عنوان كامل ترين و جامع ترين كتاب آسماني نقش هدايت جامعه بشريت را داشته است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در مراسمي با حضور عليرضا محجوب نماينده تهران مجلس شوراي اسلامي و دبير كل خانه كارگر كشورو عزيزالله سيفي فرماندار يزد و تني چند از مديران دارالقرآن خانه كارگر يزد افتتاح شد.
فرماندار يزد :

عليرضا محجوب با اشاره به دالعلم و درالعباده بودن يزد گفت : استان يزد در فعاليت و برنامه هاي قرآني هميشه يكي از استانهاي موفق در سطح كشور بوده است كه طي چند سال اخير اين حركت با سرعت بيشتري به كار خود ادامه مي دهد و مسئولين نيز بايد هر چه بيشتر در اين زمينه به فعاليت بپردازند

نماينده تهران در مجلس شوراي اسلامي  و دبير كل خانه كارگر كشور با بيان اينكه گسترش برنامه ها و فعاليت هاي قرآني يكي از طرح هاي مهم خانه كارگر كشور مي باشد تصريح كرد: بر اساس برنامه ريزي بعمل آمده تا پايان امسال حدود 50 هزار نفر از كارگران و خانواده آنها  تحت پوشش فعاليت هاي قرآني قرار مي گيرند .

وي آموزشهاي قرآني را موجب رشد ديني كارگران و زمينه افزايش بهره وري دانست.

عزيزالله سيفي نيز در اين مراسم از قرآن به عنوان كامل ترين و جامع ترين كتاب آسماني كه نقش هدايت جامعه بشري را دارد افزود عزت و افتخار مسلمين آيه هاي جاودانه قرآن است  كه بايد ضمن تلاوت قرآن از تعاليم آسماني آن درس گرفت تا از اين طريق بتوان به سعادت دنيا و آخرت رسيد.

فرماندار يزد تأسيس دارالقرآن خانه كارگر  را خوب و مهم  ارزيابي كرد و افزود از اين طريق مي توان آينده و آينده سازان ايران اسلامي را بيمه كرد تا در مقابل تهديدات و تهاجمات فرهنگي و نرم دشمن بتوانند كامل به مقابله بپردازند.

سيفي در پايان از همه كساني كه در گسترش و نشر قرآن آموزي در سطح استان و شهرستان فعاليت دارند تقدير و تشكر كرد و از آنها خواست تا با روشهاي نوين و اصولي و تدبر در قرآن به فعاليت هر چه بيشتر در اين زمينه بپردازند.

آدرس کوتاه :