شناسه : 702264

فرمانده بسيج ادارات شهرستان يزد:نقش تربيتي سازمان زندان ها غير قابل انکار است


همايش بزرگ فرماندهان پايگاه هاي بسيج ادارات شهرستان يزد به ميزباني زندان مرکزي اين شهر برگزار شد.

در اين همايش که با حضور فرماندار يزد، مديرکل زندان ها و جمعي از فرمانده هان بسيج ادارات شهرستان يزد در مجتمع امام علي (ع) زندان مرکزي برگزار شد، فرمانده بسيج ادارات شهرستان ضمن تقدير از فعاليت هاي صورت گرفته در زندان هاي استان يزد گفت: نقش تربيتي سازمان زندان ها غير قابل انکار است.
سرهنگ بابايي در ادامه عنوان کرد: اقدامات تاميني و تربيتي بسيار ارزنده اي در زندان ها صورت گرفته است که نشان از همت بالاي مسئولان اين سازمان در راستاي تحقق آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.
فرمانده بسيج ادارات يزد گفت: پايگاه هاي بسيج ادارات بايد بستر مناسبي براي تربيت افراد کارآمد باشد.
سرهنگ بابايي با اشاره به تشکيل حلقه هاي صالحين که با هدف رشد معنوي و رشد ايمان و آگاهي بسيجيان تشکيل شده است افزود: عملکرد فرمانده هان بايد به گونه اي باشد که خروجي پايگاه هاي بسيج بهينه و غني باشد.
در ابتداي اين نشست، مديرکل زندان هاي استان يزد ضمن خير مقدم به مسئولين پايگاه هاي بسيج و گراميداشت سال جهاد اقتصادي گفت: همانگونه که امام راحل (ره) فرمودند بايد انديشه و تفکر بسيج را در مجموعه و جامعه ارتقاء ببخشيم.
سيد حشمت حيات الغيب توضيحي درباره چگونگي تشکيل سازمان زندان ها داد و گفت: پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران و تشکيل سازمان زندان ها شيوه هاي آموزشي، فرهنگي و تربيتي جايگزين شيوه هاي پليسي شد.
اين مقام مسئول گفت: به ياري خداوند متعال و همانگونه که امام خميني (ره) فرمودند که زندان ها بايد به دانشگاه تبديل شود، اکنون محيطي در زندان ها فراهم شده که به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي به فرموده امام خميني نزديک شده ايم چراکه رسالت مهم ما اصلاح و تربيت و بازگشت شرافتمندانه مددجويان به جامعه است.
در ادامه سجاد علمدار رسما به عنوان فرمانده پايگاه شهيد کچويي زندان هاي استان يزد معرفي شد.
گفتني است فرماندهان بسيج پايگاه هاي ادارات شهرستان يزد از نقاط مختلف زندان مرکزي بازديد کردند.

آدرس کوتاه :