شناسه : 158297639

فرماندار یزد پای درد دل مردم منطقه آزادشهر نشست+ تصاویر


فرماندار یزد در سلسله برنامه‌های حضور خود در محلات شهری به صورت چهره به چهره با مردم منطقه آزادشهر یزد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ،سید محمد رستگاری فرماندار یزد در سلسله برنامه‌های حضور خود در محلات شهری به صورت چهره به چهره با مردم منطقه آزادشهر یزد دیدار کرد و از نزدیک در جریان دغدغه‌ها و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

در ابتدای این دیدار که با حضور جمعی از اهالی منطقه آزادشهر و مسئولان ادارت شهرستانی در مسجد دوازده امام آزادشهر برگزار شد شهروندان خواستار آسفالت برخی خیابان‌ها و بلوارها، نصب پل هوایی در چند نقطه پرتردد، جمع آوری نخاله‌های ساختمانی و خاک‌های دپو شده‌ی منطقه، ارتقای ضریب امنیتی، حضور بیش از پیش نیرو‌های انتظامی در این منطقه و... شدند.

فرماندار یزد در ادامه این دیدار با بیان اینکه مطالبه گری حق مردم است، افزود: برخی از شهروندان درخواست ارتقاء سطح خدمات بهداشتی و درمانی این منطقه را داشتند که براساس توضیحات سرپرست مرکز بهداشت شهرستان، یک خانه بهداشت جدید به کمک خیرین در حال ساخت است و این پروژه تا اوایل سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

سید محمدرستگاری با اشاره به برخی مشکلات مطرح شده مرتبط با آب و فاضلاب شهری، ادامه داد: در صورت تامین اعتبار، رفع مشکلات مرتبط با توسعه‌ی شبکه آب و فاضلاب شهری در اولویت امور قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات مرتبط با ورزش و سلامت، دغدغه بسیاری از شهروندان منطقه است، تصریح کرد: برطرف کردن چالش‌های پیشرو ارتقاء سطح سلامت و سرانه ورزش شهروندان این منطقه، در دستور کار ادارات مربوطه قرار خواهد گرفت.

فرماندار یزد در پایان اضافه کرد: عملیات مربوط به جمع آوری نخاله‌های ساختمانی و دپوی خاک‌ها و ارتقاء روشنایی پارک‌ها و بوستان‌ها و ... به ادارات مربوطه محول و بر روند اجرای آن‌ها به صورت جدی نظارت می‌شود.


آدرس کوتاه :