شناسه : 701544
در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد

فرماندار یزد بر فراهم آوردن امکانات لازم جهت بازگشایی هر چه بهتر مدارس تأکید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، یکصدو نودوسومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست عزیزا... سیفی فرماندار تشکیل شد.
در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه امكانات لازم جهت آغاز سال تحصيلي در شهرستان فراهم شده است افزود: از چند ماه گذشته با تلاشهای صورت گرفته در آموزش و پرورش نواحی یک و دو یزد در خصوص بازگشایی مدارس تصمیمات خوبی گرفته شده است.

فرماندار با اشاره به اینکه در سال جدید نیز بخشی دیگر از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد اظهار داشت: با وجود مشکلات موجود بحمدا... با یک برنامه ریزی مناست و همچنین پیگیری های بعمل آمده در آغاز سال تحصیلی با مشکلی به لحاظ نیروی انسانی و فضا آموزشی مواجه نخواهیم بود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد در این جلسه بر آمادگی کامل همه دستگاههای اجرایی مسئول در بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی تأکید کرد.

وي اظهار داشت: با توجه به آغاز سال تحصیلی در خصوص مسائل ترافيكي و روان بودن ترافيك در روزهاي آغاز سال تحصيلي با راهنمايي و رانندگي هماهنگي لازم به عمل آمده است.

در این جلسه نمایندگان شهرداری ، نیروی انتظامی و پلیس راهور در خصوص میزان آمادگی در آستانه بازگشایی مدارس به ارائه گزارش پرداختند و هماهنگی لازم جهت شروع سال تحصیلی بعمل آمد.

 

آدرس کوتاه :