شناسه : 701294
در اولین جلسه شورای اسلامی شهر حمیدیا

فرماندار یزد بر خدمت صادقانه به مردم در شورای اسلامی شهر تأکید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، اولین جلسه شورای اسلامی شهر حمیدیا با حضور سیفی فرماندار، یارمند و عسکرزاده معاونین فرمانداری و اعضای شورا برگزار شد.
در اولین جلسه شورای اسلامی شهر حمیدیا

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم باید سرلوحه کار همه اعضای شورای اسلامی شهر قرار گیرد افزود: همه اعضای شورای اسلامی شهر باید تمام توان خود را در راستای رفع مشکلات و دغدغه های مردم به کار گیرند و در این راه صادقانه عمل کنند.

فرماندار با اشاره به اینکه تشکیل اتاق فکر در مجموعه شورا می تواند گره گشای بسیاری از مسائل و مشکلات باشد اظهار داشت: شورای اسلامی برای موفقیت هر چه بیشتر خود از نظرات و پیشنهادات نخبگان نیز بهره مند شود.

وی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در پیشبرد پروژه ها را یادآور شد و خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی حساب شده از بخش خصوصی دعوت کرد تا سرمایه های راکد خود رادر جهت عمران و آبادانی شهر به کار گیرد تا هر دو طرف از مزایای آن استفاده کنند.

سیفی در پایان نیز تأکید کرد اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری باید با برنامه ریزی از طریق برگزاری برنامه های فرهنگی ، تفریحی جذاب موجب افزایش شور و نشاط اجتماعی در بین مردم شهر شوند.

آدرس کوتاه :