شناسه : 1448345

فرماندار يزد قوانين جديد ترافيكي در ايام نوروز 93 در شهرستان يزد را تشريح كرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزيزا... سیفی فرماندار تأکید کرد طرح جدید ترافیکی در ایام نوروز 93 در شهرستان یزد اجرا خواهد شد.

عزيزا... سيفي در اين باره گفت: وجود جاذبه های گردشگری متنوع و قرار گيري در چهارراه مواصلاتی كشور باعث شده تا هر ساله مسافران زيادي به سمت يزد روانه شوند.

فرماندار افزود: در این راستا روان نمودن ترافیک معابر عمومی یکی از اساسی ترین موضوعاتی است که شورای ترافیک شهرستان با تشكيل كارگروه تخصصي در حال پیگیری آن می باشد.

رئیس شورای ترافیک شهرستان یزد خاطر نشان كرد: قوانين جديد ترافيكي از تاريخ 20/12/92 الي 15/1/93 اجرا خواهد شد.

وي  اعلام کرد: با توجه به نظر اعضای شورای ترافیک شهرستان اگر چه خیابانی بصورت یکطرفه در سطح شهرستان در ایام پایانی سال و نوروز نخواهیم داشت ولی برای رفع مشکل ترافیکی بعضی معابر بخصوص خیابان قیام تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

سیفی حضور نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی ، ساماندهی پارکینگهای عمومی و دورن محله ای و فعال نمودن امداد خودرو و ... از اقداماتی دانست که در این ایام در شهر یزد اجرا خواهد شد.

فرماندار اظهار داشت: ايجاد محدوديت در ايام تعطيلات نوروزي براي وسايل نقليه سنگين ، ميني بوس در هسته مركزي شهر ، محدوديت تردد در خيابان مسجد جامع توسط راهور، توزیع کلاه ایمنی در بین راکبین موتورسیلکت از ديگر مصوبات جلسه شوراي ترافيك شهرستان يزد بوده است.

آدرس کوتاه :