شناسه : 4166375

فرماندار يزد درگذشت حضرت آیت الله حاج سید جواد حیدری (ره) را تسليت گفت


محمود شاکری شمسی فرماندار در پیامی درگذشت حضرت آیت الله حاج سید جواد حیدری را به بیت شریف آن مرحوم و عموم مردم دیار دارالعباده و دارالعلم یزد تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، متن پيام بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

قال رسول الله (ص): اِذا مات العالم ثَلُمَ فِی الاسلام ثلمهُ لا یَسُدَها شَیء

« آنگاه که عالمی از دنیا برود رخنه و شکافی در اسلام به وجود می آید که هیچ چیز نمی تواند جای آن را پر کند.»

با کمال تأسف و تأثر ارتحال عالم ربانی ، روحانی وارسته و زاهد متقی حضرت آیت الله حاج سید جواد حیدری (رحمه الله علیه) که عمری را صرف خدمت به اسلام و مسلمین نمود واصل شد. اینجانب ، این ضایعه بزرگ را به بیت معظم و جلیل القدر حیدری ، علمای بزرگوار ، حوزه های علمیه و مردم شریف و قدرشناس یزد تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای آن عالم عامل و فقید سعید، رحمت واسعه و غفران الهی و برای تمام بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

ضمناً‌ از تمامی ارادتمندان به این خاندان بزرگ دعوت بعمل می آورم در مراسم تشییع پیکر پاک آن مرحوم که رأس ساعت 8:30 صبح روز یکشنبه مورخ 93/4/15 از محل چهارراه شهدا ( میدان امیرچخماق) به سمت امام زاده جعفر یزد صورت می گیرد و مراسم ختمی که از سوی نماینده محترم مقام معظم رهبری و امام جمعه یزد ، نماینده محترم مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری و استاندار محترم رأس ساعت 21:30 همان روز در محل مسجد روضه محمدیه (حظیره ) برگزار خواهد شد شرکت نمایند.آدرس کوتاه :