شناسه : 698852
در آستانه سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

فرماندار يزد با خانواده شهيد دوران انقلاب اسلامي ديدار كرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار باتفاق عسكرزاده معاون سياسي،اجتماعي فرمانداري با خانواده شهيدان بستاني از شهداي دوران انقلاب اسلامي و دفاع مقدس ديدار كرد.
در آستانه سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

عزيزا...سيفي در اين بازديد با بيان اينكه سربلندي امروز نظام جمهوري اسلامي ايران مرهون مجاهدتهاي شهيدان در صحنه هاي مختلف بوده است خاطر نشان كرد: شهدا با تكيه بر ايمان و تبعيت از ولايت مطلقه فقيه به سعادت ابدي دست يافته و ايران اسلامي عزيز را از چنگال رژيم طاغوت و هم دستانش راهي داده اند.

فرماندار با اشاره به اينكه نقش خانواده شهدا در پیشبرد نهضت امام خمینی (ره) مهم است افزود:امروز دنياي غرب با استفاده از تمامي امكانات و تهديدها در صدد به چالش كشيدن كشور مي باشند كه مردم و بويژه خانواده شهداء مي توانند در مسير ناكام گذاشتن آنها تأثيرگذار باشند.

وی، خانواده شهدا را پیشروان و رهبران انقلاب اسلامی دانست و گفت: وجود خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان مایه برکت و عزت ایران اسلامی است.

سيفي در پايان با تأكيد به اينكه شهدا در دوران انقلاب اسلامي و دفاع مقدس مروج  فرهنگ ایثارگری بوده اند تصريح كرد: امروز همه ما مسئول حفظ این فرهنگ ایجاد شده هستيم.

لازم بذكر است شهيد رجبعلي بستاني پدر شهيد در دوران انقلاب اسلامي و فرزند وي در دفاع مقدس به فيض شهادت نائل آمد.

آدرس کوتاه :