شناسه : 699062

فرماندار يزد از قطع آب انتقالي به يزد ابراز تأسف كرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا...سيفي فرماندار از قطع آب انتقالي زاينده رود به يزد ابراز تأسف كرد.

عزيزا...سيفي در اين باره گفت: در چند روز گذشته خطوط انتقال آب به يزد توسط برخي معترضين تخريب شده است كه عمليات انتقال آب را با مشكل مواجه ساخته است.

فرماندار با اشاره به اينكه یزد از نظر مخازن آب شیرین محدود مي باشد و با این روند با مشکل جدی مواجه خواهیم شد خاطرنشان كرد:در همين زمينه با پيگريهاي صورت گرفته در استان با مسئولين وزارت نيرو و تشكيل ستاد بحران انشاءاله اين مشكل بزودي مرتفع و جريان انتقال آب به يزد از سر گرفته مي شود.

وي ابراز اميدواري كرد با برقراري امنیت مسير خسارت ديده خط انتقال آب از طرف مسئولان اصفهاني عمليات بازسازي تأسيسات هر چه سريعتر آغاز شود.

فرماندار يزد تأكيد كرد:وجود منابع ، معادن و ذخاير خدادادي به عنوان سرمايه ملي و انفال است كه بايد در جهت توسعه و آباداني ايران اسلامي عزيز استفاده شود و هيچ كس حق ندارد جلوي حق قانوني و شرعي بخشي از ايران اسلامي را بگيرد و اين حركت عده اي بعلت عدم آگاهي است كه جاي تأسف دارد و انتظار مي رود مسئولان اصفهان به خوبي آن را مديريت كنند.

سيفي افزود: این حرکت خودسرانه در حالی صورت گرفته است که آب انتقالی به یزد صرفاً به گلوي تشنه مردم يزد مي رود و شايعه استفاده در گلخانه به شدت تكذيب مي شود.

فرماندار در پايان از عموم مردم شريف دارالعباده يزد خواست با صرفه جويي و مصرف آب شرب همگام با مسئولان تا رفع اين مشكل همكاري لازم بعمل آورند بديهي است در صورت عدم صرفه جويي تا رفع مشكل آب شرب جيره بندي و به صورت تانكر به محلات ارسال مي شود.

آدرس کوتاه :