شناسه : 701134
به مناسبت روز پزشك

فرماندار يزد از رئيس مركز بهداشت شهرستان تقدير كرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، در مراسمي با حضور عزيزا...سيفي فرماندار از پزشك آزاده جناب آقاي دكتر غلامرضا سلطاني رئيس مركز بهداشت شهرستان يزد تقدير شد.
به مناسبت روز پزشك

عزيزا...سيفي در اين مراسم با بيان اينكه اول شهريورماه سالروز ميلاد حكيم ابوعلي سينا به عنوان روز پزشك نامگذاري شده است افزود: اين روز فرصت مناسبي تا از خدمات خالصانه تمامي افرادي كه در حوزه سلامت و بهداشت سهيم هستند بويژه پزشكان تقدير شود.

فرماندار افزود: پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران هستند که درد جسم را با تلاش  مجدانه خود در سایه لطف الهی التیام می‌بخشند.

وي با اشاره به موفقيت هاي كه بعد از انقلاب اسلامي در حوزه بهداشت و درمان حاصل شده است اظهار داشت : بدون شك بهبود شاخص‌هاي سلامت، ارائه مراقبت‌هاي اوليه بهداشتي و تحقق عدالت در سلامت مديون تلاش و حضور پزشكان در تمامي نقاط ايران اسلامي است.

در اين مراسم غلامرضا سلطاني رئيس مركز بهداشت شهرستان ضمن بازگو نمودن خاطرات از دوران اسارت گفت: با گذشت بيش از سه دهه از عمر با بركت نظام مقدس جمهوري اسلامي امروز با عنايت خداوند و تلاشهاي صورت گرفته ايران اسلامي به عنوان يك قدرت در سطح منطقه در تمامي بخش ها بويژه بخش بهداشت و درمان شناخته مي شود كه مايه افتخار و سربلندي است.

آدرس کوتاه :