شناسه : 703414

فرماندار يزد از روند پيشرفت مثبت مسكن مهر در شهرستان يزد خبر داد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزالله سيفي در جريان بازديد از طرح مسكن مهر از روند پيشرفت مثبت اين پروژه ها در سطح شهرستان ابراز رضايت كرد.

فرماندار يزد با بيان اينكه متأسفانه عده‌اي تلاش مي‌كنند تا افكار عمومي را متشنج كنند و باعث شوند تا مردم از طرح مسكن مهر نا اميد كنند گفت: اما خوشبختانه با تلاش‌هاي مديران استان، متقاضيان اين طرح بيشتر از قبل شدند به شكلي كه در برخي شهرستان‌هاي يزد، تعداد متقاضي بيشتر از زمين واگذاري بوده است و حدود 1000 واحد مسكن مهر عمليات نازك كاري ساختمانها به اتمام رسيده و به زودي به مردم واگذار مي شود.

سيفي با اشاره به اينكه نظارت دقيق بر عملكرد مسكن مهر وجود دارد، اظهار داشت: در زمينه ي فني مرتب پروژه ها مورد بازديد كارشناسان فني اين فرمانداري قرار مي گيرد و خوشبختانه تمامي زمين‌هاي واگذار شده از مرغوبيت برخوردار است و ارزش افزوده دارد همچنين بسياري از اين زمين‌ها‌ نياز به آماده‌سازي نداشته و در محدوده خدمات شهري واقع است.

وي عنوان كرد: طرح مسكن مهر به شدت باعث كاهش قيمت زمين و مسكن شده و قيمت‌ها را به قيمت واقعي رسانده است ضمن اينكه جلوگيري از زمين‌خواري، دلالي‌هاي كاذب، رشد بي‌رويه قيمت مسكن، اجاره و رونق بخشيدن به اشتغال استان از مزاياي ديگر مسكن مهر بوده است.

فرماندار افزود: بر طبق برنامه زمانبدی و گزارش‌های واصله از شرکت‌های تعاونی مسکن مهر انتظار داریم تا پایان سالجاری اكثريت واحدها به مرحله اتمام و واگذاری برسد که این امر مستلزم همکاری و مساعدت کلیه اعضا تعاونی‌ها، ارگان‌های خدمات رسان زیربنایی مي باشد.

آدرس کوتاه :