شناسه : 699772

فرماندار يزد از روند ثبت نام شوراي اسلامي روستاهاي بخش مركزي ابراز رضايت كرد


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، عزيزا...سيفي فرماندار به همراه عسكرزاده رئيس ستاد انتخابات شهرستان يزد از مراحل ثبت از نامزدهاي چهارمين دوره انتخابات شوراي اسلامي روستاهاي بخش مركزي بازديد كرد.

عزيزا...سيفي در اين بازديد با اشاره به همزماي برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا در 24 خردادماه گفت: بايد همه تمهيدات لازم در خصوص برگزاري انتخابات سالم و باشكوه در شهر و روستاها انديشيده شود.

سيفي با ابراز رضايت از مراحل انجام ثبت نام از نامزدهاي چهارمين دوره انتخابات شوراي اسلامي روستاهاي بخش مركزي افزود: اميدواريم در اين دوره نيز به مانند گذشته با انتخاب افراد اصلح شاهد پيشرفت و توسعه بيش از گذشته روستاهاي بخش مركزي شهرستان يزد باشيم.

وي درباره میزان تحصیلات داوطلبین انتخابات شوراهاي اسلامي روستا نیز خاطر نشان كرد:‌ برای روستاهای زیر 200 نفر میزان سواد در حد خواندن و نوشتن است و برای بالای 200 نفر دیپلم است.

بخشدار مركزي نيز در ادامه اظهار داشت: تاكنون 12 نفر براي انتخابات شوراي اسلامي روستاهاي بخش مركزي ثبت نام نوده اند.

محمد علي صميمي تصريح كرد: در 12 روستا از بخش مركزي انتخابات شوراهاي اسلامي برگزار خواهد شد كه از اين ميان روستاهاي سيد ميرزا و حسين آباد ريسماني زير 200 خانوار مي باشند.

آدرس کوتاه :