شناسه : 696527

فرماندار يزد از خانواده هاي معلول تحت پوشش بهزيستي بازديد كرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در معيت عسكرزاده معاون سياسي و اجتماعي در جمع خانواده هاي معلول تحت پوشش بهزيستي در پارك شادي حضور يافت.

عزيزا...سيفي در اين بازديد با بيان اينكه تربيت و مراقبت از معلولين داراي ارزش والايي نزد خداوند است افزود: خانواده هاي معلولين با صبر و استقامتي بي نظير و احساسي سرشار از مهر و عاطفه توانسته اند در اين مسير سخت موفق عبور نمايند كه اين خود داراري اجر و ثواب در نزد خداوند است.

فرماندار گفت: يكي از وظايف سازمان بهزيستي رسيدگي به وضع معلولان جامعه است كه در اين خصوص اين سازمان از بدو تأسيس توانسته با برنامه ريزي هاي دقيق و ايجاد مراكز نگهداري و مراقبت بخشي از مشكلات و سختي ها را از دوش خانواده ي اين عزيزان بردارد.

وي با اشاره به موفقيت معلولين در عرصه هاي مختلف آموزشي ، فرهنگي ، ورزشي و ... تصريح كرد: معلولين با تكيه بر استعدادهاي ذاتي خود توانسته اند قله هاي پيروزي را يكي پس از ديگري فتح نمايند و در واقع شعار معلوليت محدوديت نيست را تحقق ببخشند.

فرماندار با تأكيد به اينكه رفع مسائل و مشكلات جامعه معلولين بايد در اولويت قرار گيرد خاطر نشان كرد: كمك به اين قشر از جامعه وظيفه انساني و ديني هر فرد است و بايد مسئولان ذيربط با ارائه راهكارهايي در صدد رفع مشكلات موجود سر راه اين عزيزان و خانواده هاي بزرگوارشان باشند.

سيفي در پايان از كليه كساني كه در امر خدمت رساني به معلولين و خانواده هاي اين عزيزان قدم بر مي دارند تقدير و تشكر كرد.

 

آدرس کوتاه :