شناسه : 703634

فرماندار يزد از حضور با شكوه مردم در راهمپيمايي روز جهاني قدس تقدير و تشكر كرد.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، فرماندار يزد در پيامي از حضور باشكوه و حماسي مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس تقدير و تشكر كرد.

عزيزالله سيفي در پيام خود آورده است همگام با تحولات صورت گرفته و بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه خليج فارس و شمال آفريقا امسال روز قدس از جايگاه واهميت ويژه اي برخوردار بود كه يادآور پيام گهربار بنيانگذار جمهوري اسلامي است كه فرمود: » روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. «

فرماندار يزد حضور مردم را در راهپيمايي باشكوه و حماسي دانست و خاطر نشان كرد مردم درالعباده و درالعلم يزد بار ديگر با آرمانهاي امام و انقلاب و مقام معظم رهبري تجديد پيمان كردندو نقطه اميدي در دل همه مسلمانان جهان افكندند كه پيروزي نزديك است..

وي همچنين در ادامه با بيان اينكه در اين روزها كه سران رژيم غاصب اسرائيل نگاه به تحولات اخير منطقه خاورميانه و آفريقا دارند از اين سرگردان و دچار وحشت و اضطراب شده اند كه ديگر هم پيمانان خود در كشورهاي مصر و ديگر را از دست داده اند خاطرنشان كرد امسال مردم با حضور حماسي خود به رژيم صهيونستي اعلام كردند كه بايد خود را نابود شده بدانند.

سيفي در پايان ضمن تقدير و تشكر از حضور پررنگ مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس افزور انشاءاله روزي شاهد آزادي قبله اول مسلمين از دست مزدوران عالم باشيم.

آدرس کوتاه :