شناسه : 700404

فرماندار از نهایی شدن شعب اخذ رأی در شهرستان یزد خبر داد


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد ، عزیزا...سیفی فرماندار یزد گفت: 277 شعبه اخذ رأی برای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان یزد در نظر گرفته شده است.

عزیزا...سیفی روز گذشته پس از پایان جلسه هیأت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه با واحد خبر کمیته تبلیغات واطلاع رسانی با بیان اینکه تعداد شعب اخذ رأی در این دوره از انتخابات نسبت به دوره گذشته افزایش یافته است افزود: در این دوره از انتخابات 277 شعبه اخذ رأی در روز 24 خردادماه آماده رأی گیری از مردم خوب شهرستان یزد می باشد.

رئیس هیأت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان یزد اظهار داشت: از مجموع 277 شعبه اخذ رأی 261 شعبه به صورت ثابت و 16 شعبه نیز به صورت سیار کار رأی گیری را انجام خواهند داد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در شهر یزد 215 صندوق ثابت و 11 صندوق سیار ، شهر شاهدیه 9 صندوق ثابت و 1 صندوق سیار ، شهر حمیدیا 8 صندوق ثابت و 1 صندوق سیار و در شهر زارچ 13 صندوق ثابت و 1 صندوق سیار وجود دارد.

سیفی گفت: در بخش مرکزی یزد 14 شعبه ثابت و در بخش روستایی زارچ 2 شعبه ثابت و 2 شعبه سیار کار اخذ رأی از مردم در روستاها را انجام خواهند داد.

فرماندار بیان کرد: در این دوره 5 شعبه ثابت و 4 صندوق سیار  اضافه شده است.

آدرس کوتاه :