شناسه : 1448153
برای چندمین سال پیاپی

فرمانداری یزد رتبه ی برتر در ارزیابی عملکرد فرمانداری های استان را کسب کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، برای چندمین سال پیاپی فرمانداري يزد رتبه ي برتر در ارزيابي عملكرد ساليانه فرمانداري هاي استان را كسب كرد.
برای چندمین سال پیاپی

عزیزا...سیفی در این خصوص گفت: با بررسی ، امتیاز دهی و تأیید مرکز مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوق وزارت کشور فرمانداری یزد برای چندمین سال پیاپی به عنوان فرمانداری برتر در سطح استان یزد شناخته شد.

فرماندار با اشاره به اینکه حداكثر امتياز مربوط به شاخص هاي عملكرد 1000 امتياز بوده است خاطر نشان كرد: طبق بررسي هاي وزارت كشور فرمانداری يزد توانسته 871 امتياز يعني 87 درصد امتيازات را كسب نمايد.

وي افزود: فرمانداری یزد در سالهای 1390و 1391 رتبه ی برتر در ارزیابی عملکرد سالیانه فرمانداری های استان را کسب نموده است و همچنین در سال 1389 نیز تلاش های پرسنل فرمانداری یزد مورد تقدیر وزیر محترم کشور قرار گرفته است.

سيفي با بیان اينكه فرمانداری یزد در چند سال گذشته توانسته رتبه های خوبی را در حوزه  های مختلف در سطح استان کسب نماید اظهار داشت: رتبه های برتر در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان، شورای آموزش و پرورش شهرستان و کارگروه توسعه بخش کشاورزی از مهمترین موفقیت ها در سالهای اخیر می باشد.

فرماندار یزد تصریح کرد:  بدون شك این موفقیتهای اخیر نشأت گرفته از حمايت مسئولين استان بويژه نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد ، استاندار محترم، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و همت و پشتكار بالا و همكاري خوب پرسنل زحمت كش فرمانداري بوده است.

لازم بذکر است در ارزیابی عملکرد سال 1391 فرمانداری های استان بر مبنای شاخصهای وزارت کشور فرمانداری شهرستانهای مهریز و خاتم به ترتیب با کسب امتیازهای 840 و 799 رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

آدرس کوتاه :