شناسه : 158973377

فرمانداری یزد در هفته ای که گذشت


مختصر برخی از رویدادهای فرمانداری یزد در هفته ای که گذشت را می توان از نشست با دهیاران و بخشداران شهرستان‌ یزد تا افتتاح یکصد وسی و هشتمین جایگاه سوخت استان یزد نام برد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، نشست با دهیاران و بخشداران شهرستان یزد که با موضوع بررسی مشکلات روستاهای بخش مرکزی وزارچ با حضور سید محمد رستگاری فرماندار یزد برگزار شد.

دیدار فرماندار یزد با رییس بانک توسعه تعاون یزد که در این دیدار فرماندار یزد با اشاره به اینکه بانک توسعه و تعاون در ایجاد اشتغال نقش مهمی دارد عنوان کرد: ایجاد اشتغال پایدار روستایی می تواند یکی از برنامه های اصلی بانک توسعه تعاون باشد.

فرماندار در این دیدار ضمن اشاره بر لزوم فعال و پررنگ تر شدن نقش کارگروه اقتصادی و اشتغال در تصمیم سازی حیطه اشتغال و سرمایه گذاری، بر ضرورت تداوم همکاریهای مجدانه بانک توسعه تعاون استان وشهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی پایدار تاکید کرد.

گفتنی است: در ادامه سلسله نشست های فرماندار یزد با اهالی محلات شهرستان، نشست بررسی و رسیدگی به مشکلات منطقه صدرآباد یزد در محله امام رضا(ع) با حضور سید محمد رستگاری فرماندار یزد، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجدشهدا برگزار شد.

همچنین اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان یزد در سال جاری به ریاست فرماندار یزد و حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد، رئیس گروه احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی استان یزد و دیگر اعضا و با دستورکار رسیدگی به مصوبات جلسه قبل، ادامه نصب کنتورهای هوشمند و طرح سپاس آب تشکیل شد.

لازم به ذکر است: یکصد وسی وهشتمین جایگاه سوخت استان یزد باحضور سید محمد رستگاری فرماندار یزد، عبدالرضا انتظاری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، جمعی از مقامات محلی مورد بهره برداری قرار گرفت.

سید محمد رستگاری در افتتاحیه جایگاه سوخت رسالت گفت: بدون شک برند سازی جایگاه های سوخت بر الگوی عرضه فراورده های نفتی و مدیریت مصرف مشتریان تاثیر مثبت و معناداری دارد.

گفتنی است: این مرکز عرضه سوخت توسط سرمایه گذاری بخش خصوصی با ظرفیت یکصد هزار لیتر مخزن ذخیره سازی و اشتغالزایی 11 نفر ساخته شده است.

فرماندار یزد همچنین از کارگاه اشتغال افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی شهرستان یزد بازدید کرد.

همچنین کارگروه زنان و خانواده شهرستان یزد و اشتغال روستایی با حضور فرماندار یزد و مسئولان شهرستان یزد و استان یزد برگزار شد.
آدرس کوتاه :