شناسه : 14260471
فرماندار يزد:

عملیات اجرایی سرشماری عمومی کشاورزی در شهرستان یزد به پایان رسید


فرماندار در آخرین روز اجرای سرشماری عمومی کشاورزی از اتمام عملیات اجرایی این طرح در شهرستان یزد خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمود شاکری شمسی با توجه به پایان پذیرفتن عملیات اجرایی طرح سرشماری در شهرستان گفت: چهارمین دوره سرشماری عمومی کشاورزی با هدف احصای اطلاعات بخش کشاورزی، میزان تولیدات و نیازهای این حوزه در کشور صورت گرفت تا آماری دقیق و کارآمد در اختیار برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران ملی و منطقه‌ای قرار دهد.

فرماندار افزود: در شهرستان یزد نیز طرح سرشماری همزمان با سراسر کشور از پنجم مهرماه آغاز شد و با تلاش ماموران سرشماری و همکاری خوب و شایسته بهره برداران عزیز در ارائه اطلاعات و آمار،  عملیات میدانی چند روز زودتر از مهلت تعیین شده به پایان رسید.

مدیر اجرایی سرشماری عمومی کشاورزی شهرستان یزد ابراز داشت : از زمان آغاز سرشماری عمومی کشاورزی تاکنون تمامی روستاهای شهرستان تحت پوشش قرار گرفته و سرشماری در آنها به اتمام رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: اطلاعات مربوط به خانواده های غایب و بهره برداران غیر ساکن نیز در مهلت تعیین شده ثبت و به مرکز آمار ایران ارسال شده است.

شاکری شمسی ضمن قدردانی از تعامل بسیار مطلوب کشاورزان و بهره برداران با مأموران آمارگیر سرشماری اظهار داشت: سرشماری عمومی کشاورزی در شهرستان یزد با همکاری 13 مأمور آمارگیر، 2 کارشناس فنی و اجرایی در 4 شهر یزد، حمیدیا، شاهدیه و زارچ و در بیش از 150 آبادی انجام شده است.


آدرس کوتاه :