شناسه : 1447394
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:

عملکر خوب نیروی انتظامی یک سرمایه اجتماعی است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، در مراسمی با حضور دشتی معاون سیاسی ،‌امنیتی و اجتماعی استانداری ،‌سیفی فرماندار ، امان اللهی فرمانده انتظامی استان یزد از خدمت ارزشمند پرسنل نیروی انتظامی شهرستان یزد تقدیر شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:

غلامحسین دشتی در این مراسم با بیان اینکه نیروی انتظامی با امنیت ، آرامش و همچنین نظم در جامعه عجین شده است افزود: مجموعه نیروی انتظامی با برخورد با متخلفان و مجرمان در صدد ایجاد فضای پر از آرامش و امنیت در جامعه می باشد و برای رسیدن به هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با اشاره به 4000 شهید نیروی انتظامی که در مبارزه با مواد مخدر جان خود را از دست داده اند اظهار داشت: این هفته فرصت مناسبی است تا از مقام شامخ این شهیدان تجلیل شود.

دشتی با اعلام اینکه عملکرد خوب نیروی انتظامی یک سرمایه اجتماعی به حساب می آید گفت: امروز مردم و نظام جمهوری اسلامی به این مجموعه هم اعتماد دارند و هم افتخار می کنند.

وی بر نقش اصحاب رسانه و همچنین آموزشهای نیروی انتظامی در کاهش جرایم و معضلات جامعه تأکید کرد.

در این جلسه همچنین سیفی فرماندار با توجه به اینکه شهرستان یزد در مرکز استان قرار دارد و بیش از 60 درصد جمعیت را در خود جای داده است گفت: بحمدا... فرماندهی انتظامی شهرستان یزد با توجه به کمبود نیرو و امکانات توانسته امنیت بسیار خوبی را در شهر حاکم کند.

فرماندار افزود: با پیگیریهای صورت گرفته مجوز لازم در جهت تأسیس هفتمین کلانتری در شهرستان یزد اخذ شده که امیدواریم در آینده ای نزدیک این امر نیز محقق شود.

سیفی نیز تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا فعالیتهای این مجموعه هر چه بیشتر به مردم بازگو شود.

در این جلسه از زحمات پرسنل نیروی انتظامی شهرستان یزد تقدیر شد.

آدرس کوتاه :