شناسه : 73595007
فرماندار يزد در بازديد از كميته امداد امام خميني (ره):

عملكرد كميته امداد امام خميني (ره) در توانمند سازي مدد جويان ارزشمند است


فرماندار يزد به همراه معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري از مديريت كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان يزد بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، " محمود شاكري شمسي " در جمع پرسنل اين اداره با تبريك فرا رسيدن ماه شعبان و اعياد حجسته اين ماه اظهار داشت: هيچ عبادتي و ارزشي بالاتر از خدمت به مردم نيست و هر فرد مسئولي در هر اداره و سازماني بايد اين فرصت به دست آمده را غنيمت شمارد.

فرماندار يزد افزود: خدمت رساني به مردم در نهاد مقدس كميته امداد امام خميني (ره) از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است، و ضروري است تا پرسنل اين نهاد با خوشرويي و در كمال احترام نسبت به رفع نيازها و مسائل مادي و معنوي ارباب رجوعان خود همت داشته باشند.

وي در بخشي ديگر از مطالب خود با تقدير از عملكرد كميته امداد در توانمند سازي مدد جويان تحت پوشش تصريح كرد: باید به سمتی حرکت کرد که هر روز شاهد کاهش آمار مددجویان بوده تا بتوانیم از ظرفیتها و پتانسیلهای بی شمار این نهاد در بخش های دیگر جامعه استفاده نماییم.

" شاكري شمسي " با تأکید به اینکه واگذاری امور به خود مردم همیشه تأثیرگذار بوده و نتایج خوبی را به دنبال داشته است گفت: کمیته امداد می تواند از طریق واگذاری برخی امور به انجمن ها ، هیأت های مذهبی ، سمن ها و ... بیش از گذشته در این مسیر قدم بردارد.

فرماندار يزد در پايان بر استفاده از ظرفيت هاي خيرين در اين حوزه نيز تأكيد كرد و ابراز داشت: ماه مبارك رمضان فرصت بسيار خوبي است تا بتوانيم با حضور خيرين در مراسم هاي مختلف از توانمندي هاي آنان استفاده نماييم.


آدرس کوتاه :