شناسه : 693273
فرماندار در جمع سهامداران مسكن مهر گفت:

طرح مسكن مهر به شدت باعث كاهش قيمت زمين و مسكن شده و قيمت‌ها را به قيمت واقعي رسانده است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزيزالله سيفي فرماندار يزد در جلسه اي كه با حضور سهامداران مسكن مهر در محل فرمانداري تشكيل شد،تأكيد كرد بزودي واحدهاي مسكن مهر تحويل متقاضيان خواهد شد.
فرماندار در جمع سهامداران مسكن مهر گفت:

عزيزالله سيفي با بيان اينكه سياست دولت محترم در اجراي طرح مسكن مهر كاهش قيمت زمين و مسكن بوده  است افزود : جلوگيري از زمين‌خواري، دلالي‌هاي كاذب، رشد بي‌رويه قيمت مسكن، اجاره و رونق بخشيدن به اشتغال استان از مزاياي ديگر مسكن مهر بوده است.

فرماندار با اشاره به اينكه شهرستان يزد با 9000 واحد مسكن مهر اعم از شهر و روستا بالاترين حجم ساخت و ساز در استان به خود اختصاص داده است تصريح كرد بخشي از اين واحدها بزودي به بهره برداري رسيده و تحويل متقاضيان خواهد شد.

وي در ادامه گفت: بر طبق برنامه زمانبدی و گزارش‌های واصله از شرکت‌های تعاونی مسکن مهر انتظار داریم تا پایان سالجاری حدود 6 هزار واحد به مرحله اتمام و واگذاری برسد که این امر مستلزم همکاری و مساعدت کلیه اعضا تعاونی‌ها، در پرداخت آورده هاي خود مي باشداينك آنچه كه سهم دولت بوده است از جمله تسهيلات ، پرداخت بخشي از آماده سازي و ... انجام شده است.

سيفي نيز تأكيد كرد كارشناسان عمراني و فني فرمانداري مرتب از نزديك شاهد اجراي پروژه ها بوده و خوشبختانه زمين و مصالح ساختماني كار شده در مسكن مهر از كيفيت و مرغوبيت بالايي برخوردا بوده است.

فرماندار در پايان از  سهامدارن عزيز خواست با پرداخت سهم خود به شركت ، مدير عامل شركتها را در تحويل به موقع مسكن خود و براساس برنامه زمانبندي ارائه شود اقدام نمايند.

آدرس کوتاه :