شناسه : 696617
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي:

طرح تحول بنيادين نظام آموزشي بايد با مورد توجه جدي مسئولان قرار گيرد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،جلسه شوراي آموزش و پرورش با حضور جوكار نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي ، سيفي فرماندار و رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان و ديگر مسئولان در محل اردوگاه بنادك سادات برگزار شد.
نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي:

 

محمد صالح جوكار در اين جلسه با بيان اينكه تعليم و تربيت سهم بسزايي در توسعه و پيشرفت كشور دارد گفت: مسئولان نظام آموزشي با برنامه ريزي به موقع و هدفمند براي آينده سازان اين مرز و بوم زمينه پيشرفت كشور را بيش از پيش فراهم نمايند.

 

نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه طرح تحول بنيادين نظام آموزشي بايد با مورد توجه جدي مسئولان قرار گيرد خاطر نشان كرد طرح تحول بنيادين نظام آموزشي حاصل نظرات كارشناسان و پژوهشگران حوزه تعليم و تربيت است كه بايد با فراهم نمودن امكانات سخت افزاري و نرم افزاري آن نقاط مثبت اين طرح را آشكار نمايند.

جوكار تصريح كرد: استان يزد به عنوان شهر دارالعباده و دارالعلم در سطح كشور شناخته مي شود و براي تداوم اين دو برند بايد تمام تلاش خود را به كار گيريم.

در ادامه سيفي فرماندار ضمن ارائه گزارش از عملكرد شوراي آموزش و پرورش شهرستان گفت: شوراي آموزش و پرورش شهرستان يزد تا بحال توانسته طرح هايي خوبي را در زمينه آموزشي ، پژوهشي ، خدماتي و ... تصويب نمايد.

فرماندار در خصوص اجراي نظام 3-3-6 در شهرستان يزد اظهار داشت : نکته در اجرای طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش تامین اعتبار جهت ایجاد فضای مطلوب و تجهیزات مدارس مي باشد.

در اين جلسه هادی نسب مدیر کل امور اتباع خارجی استان از  ساماندهی اتباع در استان از آغاز صدور کارت هویت خبر داد و شرط تحصیل دانش آموزان اتباع خارجی را با ارائه این کارت عنوان نمود.

در اين جلسه مقرر گرديد دانش آموزان اتباع مجاز با ارائه کارت هویت و پاسپورت در مدارس پذيرش شوند.

آدرس کوتاه :