شناسه : 700254
فرماندار يزد:

صلاحیت کلیه نامزدها در هيأت اجرايي بررسی و به هیأت نظارت شهرستان اعلام شده است


به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، عزيزا...سيفي فرماندار گفت: هیئت اجرایی شهرستان صلاحیت کلیه نامزدها را بررسی و به هیأت نظارت شهرستان اعلام شده ونتایج تایید صلاحیت شدگان 28 اردیبهشت ماه اعلام می شود.
فرماندار يزد:

عزیزالله سیفی امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: نامزدهایی که رد صلاحیت شده اند به خودشان ابلاغ شده و طی فرصت 4 روزه در صورت داشتن اعتراض به هیأت نظارت استان مراجعه و اعتراض خود را اعلام کرده اند .

وی ادامه داد: روند تأیید صلاحیت نامزدهای شوراهای شهر و روستا به اینگونه است که پس از ثبت نام نامزدها، هیأت اجرایی در فرمانداری صلاحیت داوطلبین شهری و در هیأت اجرایی در بخشداری های صلاحیت کاندیداهای روستایی بررسی می شود که در شهرها بررسی صلاحیت پس از استعلام از مراجع چهارگانه و طرح در هيأت اجرايي به اتمام رسیده است.

فرماندار یزد با اشاره به مهلت ده روزه هیأت نظارت شهرستان برای اعلام صلاحیت ها گفت: زمانی که هیأت نظارت استان نظر قطعی خود را بیان کرد این نظر توسط فرمانداری به افراد تأیید صلاحیت شده ابلاغ و سپس از طریق آگهی اعلام می شود.

رئیس هیأت اجرایی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان یزد در خصوص زمان شروع تبلیغات کاندیداهای شورای شهر گفت: تبليغات كانديداها از 16/3/92 به مدت يك هفته آغاز و تا يك روز از آغاز اخذ رأي ادامه خواهد داشت.

وي همچنين اظهار داشت: تبليغات يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري به مدت 20 روز از 3/3/92 شروع و تا 24 ساعت قبل از شروع رأي گيري ادامه خواهد يافت.

آدرس کوتاه :