شناسه : 701184
نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی :

شورای چهارم به دنبال ارائه کارنامه مناسبی در پیشگاه خدا باشد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد صالح جوكار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای شورای اسلامی به گونه‌ای فعالیت کنند که کارنامه مناسبی جهت ارائه در پیشگاه خداوند داشته باشند.
نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی :

محمد صالح جوکار در مراسم تحلیف اعضای شورای شهر حمیدیا یزد اظهار کرد: فعالیت در شورای شهر در صورتی که به درستی صورت بگیرد، سبب ایجاد توشه آخرت می شود که در واقع اعضای شورای شهر برای خودشان کار کرده اند.

وی اضافه کرد: اگر اعضای شورای شهر می‌خواهند در امور دینی و مسائل اعتقادی جامعه شریک شوند، باید وارد این عرصه شوند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی افزود: شورای شهر باید در پایان دوره کاری خود یک کارنامه مناسبی برای خود داشته باشد که بتواند آن را در پیشگاه خداوند عرضه کند.

جوکار اضافه کرد: امروز نهادهایی برای فعالیت‌های ما پرونده‌های مادی ایجاد می‌کنند و ما سعی بر مناسب بودن این پرونده‌ها برای عرضه به مردم داریم.

وی افزود: این پرونده‌ها مادی است و در مقابل این پرونده‌ها هم خداوند پرونده‌ای از کلیه فعالیت‌های ما ارائه می کند، ما در ابتدا باید این موضوع را مورد نظر داشته باشیم که هر یک از ما پرونده ای مناسب و با عملکری سالم در پیشگاه خداوند داشته باشیم.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هدف ما به این نیست که خودمان را به دنیا محصور کنیم، بلکه ما خود را در مقابل تمام بشریت مسئول می دانیم.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس و همین تحریم ها مردم با رنج های بسیاری همراه بودند اما برای دشمن تاثیری نداشت و مشارکت مردم ما در انتخابات سبب شکست دشمن در اجرای سیاست های تخریبی خود شد.

جوکار تصریح کرد: اگر ملت ایران به تبلیغ های دشمن توجه می کردند و حضورشان در انتخابات به 30 یا 40 درصد می رسید، دشمن به راحتی نظام جمهوري اسلامي ايران را یک نظام شکست خورده معرفی می کردند.

وی با اشاره به هزینه‌های معنوی که کشور در جریان فتنه پرداخت کرد، گفت: مردم ما در انتخابات 88 با مشارکت بالای 80 درصدی خود این توطئه  دشمن را خنثی کردند اما دشمن بیکار ننشست و موضوع تقلب در انتخابات را مطرح کردند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتخابات 92 به صورت کامل فتنه را خنثی کرد و حضور 73 درصدی مردم در انتخابات نشان دهنده ناکارآمدی جریان فتنه در امور کشور بود.

وی تصریح کرد: جایگاه ایران در منطقه علیرغم مشکلاتی که با آن روبرو هستیم، جایگاه بسیار خوبی است و در عرصه بین الملل ما از قدرت منطقه ای فراتر رفته و به یک قدرت فرامنطقه ای و بین المللی تبدیل شده ایم.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی افزود: استکبار و سلفی ها و وهابیت و تکفیری ها نتوانستند در مقابل جریان مقاومت ایستادگی کردند، به همین دلیل موضوع استفاده دولت سوریه از سلاح شیمیایی را مطرح کردند.

جوکار اضافه کرد: اسرائیل در برابر ظلم هایی که به مردم جامعه می شود ساکت ایستاده است اما امروز کشتار زنان و کودکان سوری که توسط عوامل خودشان صورت می گیرد را محکوم می کنند.

وی افزود: اینها حاکی از این است که تروریست ها نتوانستند به اهداف خود رسیده و زمینه را برای پیروزی استکبار در منطقه فراهم کنند.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی خطاب به اعضای شورای شهر گفت: شما نماینده مردم هستید و امورات مردم را انجام دهید، خدمت شما باید بی منت باشد و در برابر سختی ها و حتی بدگویی ها با متانت برخورد کنید.

 

آدرس کوتاه :