شناسه : 696768
فرماندار يزد:

شهرستان يزد داراي بيشترين رقبه وقفي در استان مي باشد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در مراسم توديع و معارفه رئيس اداره اوقاف وامور خيريه شهرستان گفت: شهرستان يزد داراي بيشترين رقبه وقفي است كه بايد با حساسيت زياد مورد پيگيري قرار گيرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين مراسم با بيان اينكه در چند سال گذشته روند رو به رشدي را در اوقاف و امور خيريه شهرستان يزد شاهد هستيم خاطرنشان كرد در شهرستان يزد داراي بيشترين رقبه وقفي در استان هستيم كه اين نيازمند توجه جدي بيشتر مسئولان است.

فرماندار گفت: طرح سامانه جامع اطلاعات اوقاف كار مهمي است كه در حوزه وقف صورت گرفته و اين طرح بايد با حساسيت زيادي مورد پيگيري قرار گيرد. 

وي گفت: در بخش زارچ داراي تعداد زيادي موقوفات هستيم كه تأسيس نمايندگي اوقاف و امور خيريه بخش زارچ را ضروري كرده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی حاتمی نيز با اشاره به وجود یازده هزار رقبه وقفی در شهرستان یزد اظهار داشت: وضعیت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد در حوزه موقوفات و بقاع متبركه جایگاه ویژه ای است و ظرفیت قابل توجهی برای رشد و پیشرفت را دارد.

مدیركل اوقاف و امور خیریه استان یزد ، عملكرد برنامه محور را در سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد و افزود: عملكردی كه قابل اندازه گیری ، نظارت و بازرسی باشد موجبات رشد مجموعه را فراهم می كند.

در پایان از زحمات سيد مهدي سیدی تقدیر و حجت الاسلام حسین زارع زاده به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان یزد معرفی شد.

 

آدرس کوتاه :