شناسه : 700764
فرماندار يزد:

شجاعت و شهامت شهید آيت ا... صدوقی در مبارزه با طاغوت، زبانزد همگان است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، عزيزا... سيفي فرماندار در پيامي به مناسبت سالگرد شهادت سومين شهيد محراب آيت ا...صدوقي و سالگرد امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام والمسلمين صدوقي از عموم مردم دعوت كرد تا با حضور گسترده در مراسم بزرگداشت آنان شركت نمايند.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در ابتداي اين پيام آورده است: 11تير، سالروز شهادت مظلومانه شهيد صدوقي به دست منافقان كوردل يادآور تلخ‌ترين خاطرات براي مردم استان يزد است.

فرماندار با بيان اينكه شجاعت و شهامت شهید آيت ا... صدوقی در مبارزه با طاغوت، زبانزد همگان بوده است خاطر نشان كرده : اين عالم مجاهد با نگاه هاي نافذ و استمداد از قلم ونگارش تواناي خود در مبارزه با رژيم پهلوي تمام نقاط ابهام را آشكار و جنايت ها حكومت را بر مردم برملا مي ساخت.

وي در ادامه با اشاره به اينكه اندیشه و عملکرد شهید صدوقی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نمونه رفتار عالمی بیداردل و انقلابی بود آورده است: مشاركت در تدوین قوانین اساسی با عضویت در مجلس خبرگان؛ مخالفت با جریان های انحرافی پس از پیروزی؛ مشورت دادن به بزرگان سیاسی کشور؛ موضع گیری های صریح و شفاف در مورد مسائل مهم کشور؛ اهتمام و پی گیری در تشکیل مراکز مهمی مثل مراکز آموزشی عالی، کشاورزی، تربیت بدنی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ، بسیج و ... از مهمترين اقدامات و فعاليتهاي شهيد آيت ا... صدوقي در دوران بعد از انقلاب اسلامي بوده است.

سيفي همچنين با تأكيد به اينكه بيت شهيد صدوقي تمام عمر خود را در راستاي اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي به كار گرفته اند افزوده : شهيد صدوقي و امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام و المسلمين شيخ محمد علي صدوقي در طول حيات با بركت خود با همت و تلاش وافر خود در زمينه توسعه و آباداني هر چه بيشتر شهر دارالعباده و دارالعلم يزد گام برداشته اند.

فرماندار يزد در پايان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي دوران انقلاب اسلامي و دفاع مقدس  از عموم مردم دعوت كرد تا با حضور در مجلس بزرگداشتي كه به مناسبت سالگرد شهادت سومين شهيد محراب آيت ا...صدوقي و دومين سالگرد امام جمعه فقيد يزد حجت الاسلام والمسلمين صدوقي ، سه شنبه یازدهم تیر ماه پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد روضه محمدیه با سخنرانی آیت الله حسینی بوشهری رئیس حوزه های علمیه برگزار خواهد شدشركت نموده تا ضمن بزرگداشت ياد و خاطره آن مرحوم بار ديگر با آرمانهاي رهبر كبير انقلاب اسلامي و همچنين مقام معظم رهبري تجديد بيعت كنند.

ضمناً در روزهاي چهارشنبه و پنج شنبه 12 و 13 تيرماه در بيت سومين شهيد محراب بعد از نماز مغرب و عشاء مراسمي برقرار است.

آدرس کوتاه :