شناسه : 693695
فرماندار يزد :

سلامت وشادابي زنان و دختران تأمين كننده سلامت رواني اجتماع و خانواده ها است.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، فرماندار يزد به همراه معاون سياسي و اجتماعي و مشاور امور بانوان فرماندار از كلاسهاي آموزش طرح توانمند سازي دختران روستايي بخش زارچ بازديد كرد.
فرماندار يزد :

عزيزالله سيفي با بيان اينكه زنان و دختران در توسعه وپيشرفت  كشور نقش بسزايي دارند گفت: زنان و دختران نيمي از جمعيت جامعه را به خود اختصاص داده اند كه بايد با آموزشهاي لازم ومناسب زمينه بروز توانايي و شكوفا شدن استعداد ها و خلاقيت ها را در آنها فراهم نمود .

فرماندار با اشاره به اينكه يكي از اهداف عمده اجراي اين طرح تعمیق و تبلیغ الگوها و آموزه‌های اسلامی توأم با سلامتی و نشاط و ایجاد آمادگی برای پذیرش مسئولیت‌های زندگی و ارتقای سطح آگاهی‌های دختران روستایی افزود سلامت وشادابي زنان و دختران تأمين كننده سلامت رواني اجتماع و خانواده ها است.

در اين بازديد كفيل الناس مشاور امور بانوان فرماندار با بيان اينكه 65 نفر از دختران و بانوان  بخش زارچ در اين طرح شركت نموده اند تصريح كرد  دختران روستايي از طريق برگزاري كارگاه آموزش مهارتهاي زندگي با رويكرد ديني در زمينه هنر ورزيدن ، مهارت كنترل ، خشم ، مهارت حل مسئله و... سطح آگاهي و معلومات خود ارتقاء مي دهند.

سيفي در پايان ضمن تقدير و تشكر از كليه مربيان و مسئولين كه در اين زمينه فعاليت دارند ابراز اميدواري كرد  انشاءاله با همكاري و همفكري هم بتوانيم شاهد پيشرفت در اجراي طرح توانمند سازي دختران روستايي باشيم.

 

آدرس کوتاه :