شناسه : 146089646
باهدف بررسي مراكز آموزشي؛

سرپرست فرمانداري يزد از مدارس صدرا بازديد كرد


سرپرست فرمانداري يزد به‌منظور بررسي مسائل و مشكلات واحدهای آموزشي از مدارس دخترانه و پسرانه صدرا بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، سرپرست فرمانداري يزد با همراهي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي و رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان يزد از مدارس علوم و معارف اسلامي «صدرا» بازديد كرد.

«عباس حيدري» در حاشيه اين بازديدها با تقدير از عملكرد مثبت مسئولين مدارس صدرا در شهرستان يزد گفت: خوشبختانه با همكاري سازمان تبليغات اسلامي و اداره كل آموزش‌وپرورش استان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دانش آموزان اين مدارس در اين مدت كوتاه افتخارات بسيار مهمي را در زمینه‌های علمي، فرهنگي و هنري كسب نموده‌اند كه شايسته تقدير است.

وي بر استفاده از ظرفيت خيرين در مدارس علوم و معارف اسلامي نيز تأکید كرد و ابراز داشت: بايد مسئولين ذی‌ربط زمينه را براي مشاركت مردم به‌ویژه خيرين در رفع نيازها و كمبودهاي و ارتقاء سطح كمي و كيفي اين مدارس فراهم نمايند.

سرپرست فرمانداري يزد در پايان تصريح كرد: فرمانداري يزد آمادگي دارد تا با برقراري تعامل بين بخشي ميان ادارات و نهادهاي شهرستاني و استاني، در استفاده از امكانات و تجهيزات در اختيار دستگاه‌های اجرايي به‌منظور حل برخي از مشكلات حال حاضر مدارس اقدام لازم معمول دارند.

حيدري در ادامه بازديد از مدارس دخترانه و پسرانه صدرا ضمن استماع صحبت‌های مدير، معلمين و دانش آموزان بر لزوم تلاش مسئولين براي رفع مشكلات واحدهای آموزشي تأکید كرد.

 


آدرس کوتاه :