شناسه : 1447684
در مراسمی با حضور مسئولان

سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان یزد معرفی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، در این مراسم که با حضور سیفی فرماندار ، دکتر میرجلیلی سرپرست دانشگاه شهید صدوقی یزد و جمعی از مسئولان حسین دکتر ابوالحسینی به عنوان سرپرست جدید مرکز بهداشت شهرستان یزد معرفی شد.
در مراسمی با حضور مسئولان

در این مراسم عزیزا...سیفی با بیان اینکه شهرستان یزد به لحاظ گستردگی و جمعیت زیاد حجم کار بیشتری را به خصوص در حوزه بهداشت و درمان می طلبد خاطر نشان کرد: خوشبختانه در چند سال گذشته با همت و تلاش پرسنل مرکز بهداشت شهرستان شاهد روند رو به رشد شاخصهای بهداشتی در سطح  شهرستان یزد بوده ایم.

فرماندار افزود: در حال حاضر در برخی از مناطق از جمله روستاهای بخش مرکزی و بخش زارچ با مشکلاتی روبرو هستیم که امیدواریم در آینده ای نزدیک با برنامه ریزی دقیق تر این موانع و مشکلات مرتفع گردد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات دکتر سلطانی در مدت تصدی مسئولیت رئیس مرکز بهداشت شهرستان یزد گفت: دکتر ابوالحسینی طی سالهای اخیر همیشه همراه با بدنه بهداشت و درمان استان بوده و با توجه به توانمندی و شایستگی این فرد خبرهای خوبی را در حوزه بهداشت و درمان شهرستان یزد در آینده خواهیم شنید.

در ادامه این مراسم دکتر میرجلیلی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز ضمن تقدیراززحمات دکتر سلطانی درطی تصدی مسئولیت ، از آقای دکتر ابوالحسینی خواست تا اعتدال را محور کار خود قرارداده استفاده از خرد جمعی و مشارکت کارکنان تفویض کارها را در تمامی برنامه ها بکار گرفته وقت خودرا مصروف برنامه ریزی ومدیریت نماید .

وی همچنین اعلام داشت باید بهداشت را از خود سازمان شروع کنیم مرکز بهداشت باید الگوی بهداشت شهرستان باشد تابتواند آن را به جامعه منتقل کند . اکنون زمان آن است که محوریت آموزش ، پژوهش ، درمان وبهداشت و پیشگیری باشد .

در پایان این مراسم از زحمات دکتر غلامرضا سلطانی تقدیر و دکتر حسین ابوالحسینی به عنوان سرپرست مرکز بهداشت شهرستان یزد معرفی شد.

 

آدرس کوتاه :