شناسه : 694945

سردار رحیم صفوی مشاور مقام معظم رهبری سخنران راهپیمایی22بهمن یزد است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد به نقل از خبرنگار ایرنا، عزیزالله سیفی گفت: سردار رحیم صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری سخنران راهپیمایی22بهمن یزد است و در محل میدان امیر چقماق سخنرانی خواهد نمود.

عزیزالله سیفی با اعلام این خبر افزود: راهپیمایی پرشكوه 22 بهمن در یزد با تجمع مردم از میدان آزادی (باغ ملی) آغاز می‌شود و از مسیر خیابان فرخی و میدان شهید بهشتی به سمت خیابان امام خمینی (ره) و تجمع میدان امیر چقماق به پایان خواهد رسید .

وی با اعلام اینكه راهپیمایی مردمی 22 بهمن امسال راس ساعت 9 و سی دقیقه آغاز می شود ، ادامه داد: راهپیمایی مردم یزد در میدان حماسی امیرچقماق با قرائت قطع‌نامه، اجرای سرود 1357 نفری دانش‌آموزان و سخنرانی سردار رحیم صفوی به پایان خواهد رسید.

فرماندار یزد گفت: با توجه به سال جهاد اقتصادی، بیداری اسلامی و هفته وحدت ، در تهیه پلاكاردهای گروه‌های شركت‌كننده در راهپیمایی به این موارد توجه شده است .

سیفی افزود : دشمنان از هر فرصتی برای سوءاستفاده تبلیغاتی و كم‌رنگ كردن حضور حماسی مردم استفاده می‌كنند لذا برگزاری باشكوه مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 12 اسفند، دشمنان را همچون گذشته مأیوس خواهد كرد.

آدرس کوتاه :