شناسه : 699052
فرماندار يزد:

سخنان رهبري آينده اي روشن را براي كشور ترسيم مي كند


عزيزا...سيفي فرماندار در گفتگو با واحد خبر روابط عمومي فرمانداري تأكيد كرد سخنان حكيمانه رهبرمعظم انقلاب راه گشاي تمامي امور كشور است.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين خصوص با بيان اينكه سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامي آينده اي روشن را براي كشور ترسيم مي كند خاطر نشان كرد: ايشان با ظرافت و تيزبيني شرايط حساس منطقه اي و جهان را رصد مي كنند و با تدبير تهديدهاي دشمنان را خنثي مي كنند.

فرماندار با تأكيد به اينكه همه مسئولان بايد با تعامل و هماهنگي در مرتفع نمودن مشكلات اقتصادي كشور حضور فعال داشته باشند افزود: اولویت‌های امروز ما توجه به مسائل اساسی جامعه و خصوصاً مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است كه بايد رهنمودهاي رهبري سرلوحه كار مسئولان قرار گيرد.

وي با اشاره به اينكه امروز نظام جمهوري اسلامي ايران به عنوان الگويي براي بسياري از كشورهاي آزاده تبديل و به عنوان يك قدرت فرا منطقه اي معرفي مي شود اظهار داشت : آمريكا و هم پيمانانش براي مقابله با ايران به انواع تهديد و تحريم ها روي آورده اند و از اين طريق خواهان اين هستند كه مردم را از نظام و انقلاب جدا ساخته ولي غافل از اينكه ملت قهرمان و بصير ايران اسلامي بر روي آرمانهاي امام و انقلاب خود پافشاري كرده و لحظه اي از آن كوتاه نخواهد آمد.

سيفي در پايان ابراز اميدواري كرد با تدابير و سياستهايي كه از طرف مسئولان اتخاذ خواهد شد بزودي اين حربه دشمنان نيز خنثي خواهد شد.

آدرس کوتاه :