شناسه : 697650
رئيس هيأت تنيس روي ميز استان يزد:

ساخت خانه تنيس روي ميز در يزد يك ضرورت اثر بخش است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، رئيس هيأت تنيس روي ميز استان يزد گفت: ساخت خانه اختصاصي تنيس روي ميز در يزد يك ضرورت اثر بخش است كه انجام آن موجب بحولي بزرگ در اين رشته مي شود.
رئيس هيأت تنيس روي ميز استان يزد:

 عزیزالله سیفی  با اشاره به فعالیت مدرسه تنیس روی میز در سطح شهر از ساخت و راه اندازی خانه تنیس در مركز استان خبر داد.

وی افزود: با استقبال و فعالیت بخش خصوصی در امر ورزش تنیس روی میز بزودی یك خانه تنیس روی میز در مركز استان راه اندازی خواهیم كرد .

رییس هیات تنیس روی میز استان با بیان اینكه این مركز تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید ادامه داد: خانه تنیس روی میز یزد در سطح ملی در حال ساخت است تا هم مسابقات استانی را برگزار كنیم و هم میزبان مسابقات ملی باشیم.

وی افزود: این مركز با مساحتی بالغ بر 1000 متر مربع و با اعتباری معادل 6 میلیارد ریال در حال ساخت است كه تا پایان سال آینده بهره برداری خواهد شد.

سیفی همچنین با اشاره به برگزاری مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان دسته 3 قهرمانی كشور در یزد گفت: این مسابقات در گروه آزاد و رده بندی قهرمانی دسته سه بزرگسالان كشورآقایان با حضور 22 استان در حال برگزاری است كه 6 نفر به دسته دو كشور خواهند رفت.

وی برگزاری مسابقات تنیس روی میز قهرمانی كشور در یزد را موجب گسترش و فرهنگ سازی این ورزش و نیز ایجاد رقابت سازنده و آشنایی ورزشكاران با یزد عنوان كرد

آدرس کوتاه :