شناسه : 701864

ساختمان جديد بخشداري مركزي يزد افتتاح شد


فرماندار يزد: متمركز نمودن و نوسازي ساختمان ادارات براي خدمات رساني بهتر به مردم ضروري است...

بمناسبت دهه فجر ساختمان جديد بخشداري يزد كه روز دوشنبه باحضور حجت الاسلام و المسلمين مدرسي  امام جمعه بخش مركزي و معاونين استاندار افتتاح  گرديد  حجت الاسلام مدرسي ضمن تبريك ايام ا... دهه فجر، انقلاب اسلامي را سرآغاز افتخار آفريني هاي مردم ايران برشمرد و گفت پس از سقوط رژيم ظالم شاهنشاهي وزنه ها و زنجيرها از پاي دانشمندان و جوانان ما باز شد تا براي اعتلا و پيشرفت تا كشور توسعه يافته اي كه درخور ايرانيان باشد، سرعت بگيرند.

وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي ايران ثابت کرد که مي توان با تکيه بر ارزش هاي ديني کشور را اداره کرد، افزود: ايرانيان نشان دادند همين ارزش هاي ديني است كه مي تواند كشور را در برابر کشورهاي زورگو و قلدر از جمله آمريکا بيمه کند. رضايي معاون توسعه مديريت و منابع انساني  استانداري  با اشاره به پيشرفت هاي ايران در عرصه هاي علمي، خاطرنشان کرد: پيشرفت هاي جمهوري اسلامي ايران در عرصه هاي علمي نشان داد که کشوري همچون ايران که در روزگاري محتاج و وابسته کشورهاي ديگر بود، پس از چند سال توانست خودکفا شود و در مدارج علمي نيز رتبه هاي بالايي را به خود اختصاص دهد.

سيفي  فرماندار يزد ضمن تبريك ايام الله دهه فجر به طرح متمركز كردن ساختمانهاي اداري اشاره كرد و گفت: متمركز نمودن و نوسازي ساختمان ادارات براي خدمات رساني بهتر به مردم ضروري است. وي ادامه داد مكان و ساختمان ادارات بايد محيط آرام و البته شادي را براي كارمندان و اربابان رجوع فراهم بياورد تا مردم در آن احساس راحتي كنند و زمان انتظار براي انجام شدن كارهايشان كوتاه شود

آدرس کوتاه :