شناسه : 694845
مشاور امور بانوان فرماندار یزد:

زنان در تمام صحنه های انقلاب نقش بی بدیل و سازنده ای داشته اند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، رقیه کفیل الناس مشاور امور بانوان فرماندار یزد تأکید کرد زنان همواره نقش سازنده ای را در تمام صحنه های انقلاب اسلامی ایفا نموده اند.
مشاور امور بانوان فرماندار یزد:

کفیل الناس با بیان اینکه زنان در تمام صحنه های انقلاب نقش سازنده ای داشته اند گفت: زنان مسلمان ایرانی با حضور گسترده خود به روشنی بیان کردند که در تمام عرصه های اجتماعی ، سیاسی و با توجه به اعتقادات دینی خود حضور دارند.

مشاور امور بانوان فرماندار یزد با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که فرموده اند « مردها به تبع زنان به خیابان ریختند » خاطر نشان کرد نقش بسیار مهم و تأثیرگذار زنان در پیروزی انقلاب اسلامی غیر قابل انکار و ستودنی است که می توان به تربیت و ترغیب نیروهای انقلابی در مبارزه علیه رژیم طاغوت ،جمع اوری و اخبار و توزیع اعلامیه امام راحل و ... اشاره نمود.

کفیل الناس گفت: به همین منظور در سی و سومین بهار انقلاب برنامه های متعددی از قبیل جشنهای انقلاب در محلات ، برگزاری گفتمان تخصصی عفاف و حجاب با حضور اندیشمندان ، برگزاری مسابقات مختلف در زمینه های علمی ، فرهنگی و سیاسی برگزار می شود.

وی بازدید از خانواده شهداء، دیدار با سالمندان ، جشن بزرگ انقلاب ویژه بانوان گشت خاطرات انقلاب با حضور راویان انقلاب ، نشست دوستانه با دختران نوجوانان با موضوع انقلاب اسلامی و دستاوردهای انان از دیگر برنامه های ایام الله دهه فجر می باشد.

کفیل الناس خاطر نشان کرد: انشاءاله بانوان دارالعباده و دارالعلم یزد با حضور با شکوه خود راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با ارمانهای امام راحل و انقلاب و رهنمودهای امام خامنه ای (مدظله العالی)تجدید بیعت خواهند کرد.

آدرس کوتاه :