شناسه : 1447834
فرماندار یزد:

ریشه کن کردن بی سوادی نیازمند عزم جدی همه دستگاهها است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزیزا...سیفی فرماندار در جلسه شورای راهبردی سواد آموزی شهرستان یزد با تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده برای باسوادی بیسوادان گفت: شورای راهبردی باید تلاش کند که باسوادی کامل در شهر یزد محقق شود.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این جلسه با بیان اینکه ریشه کن کردن بی سوادی نیازمند عزم جدی همه دستگاهها است افزود: ریشه کنی بی سوادی زمانی اتفاق می افتد که همه با یک بسیج همگانی به دنبال آن باشند که در همین راستا اداره کل آموزش و پرورش و معاونت سواد آموزی می توانند با ارائه مدل های مختلف مبارزه با بی سوادی در این مسیر پیشقدم باشند.

فرماندار اظهار داشت: تحقق با سوادی کامل در شهر یزد کار سختی نیست و رسیدن به این هدف با همکاری سایر دستگاهها و نهادها با سواد آموزی استان شدنی است.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان نیز با اشاره به فراهم بودن زمینه رسیدن به باسوادی کامل در استان به ویژه شهر یزد بر ضرورت همراهی دستگاههای مرتبط تأکید کرد.

مرآت امین الرعایا نقش بخشداران و دهیاران را در این راستا مهم خواند و از فرماندار یزد خواست زمینه بهره مندی از مشارکت و همفکری همه جانبه دهیاران و بخشداران را فراهم شود.

آدرس کوتاه :