شناسه : 699812
فرماندار يزد:

روند ثبت نام انتخابات شوراهای یزد با دقت و سرعت درحال انجام است


به گزارش كميته تبليغات واطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان يزد، جوكار نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي از ستاد انتخابات شهرستان يزد بازديد كرد.
فرماندار يزد:

عزیزالله سیفی در بازدید جوکار نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی از ستاد انتخابات شهرستان یزد، افزود: تاکنون هیچ مشکلی در ثبت نام پیش نیامده و ثبت نام کاندیدها در این حوزه انتخابیه طبق برنامه در حال اجرا است.

وی ادامه داد: پیش بینی ما بر این است که در دو روز پایانی با شلوغی افراد برای ثبت نام مراجعه شویم که تمهیدات لازم برای این موضوع نیز اندیشیده شده است.

فرماندار یزد گفت: با توجه به اینکه در فرم های ثبت نام اطلاعات زیادی از افراد خواسته شده لذا باید با در دست داشتن کلیه مدارک نسبت به ثبت نام اقدام شود.

وی ادامه داد: میزان تحصیلات داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی روستا برای روستاهای زیر 200 نفر میزان سواد در حد خواندن و نوشتن و برای بالای 200 نفر خانوار نیز مدرک دیپلم و برای شورای شهر نیز مدرک کارشناسی است.

رئیس هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: تجربه انتخابات دوره های گذشته نشان داده که نامزدها کار نام نویسی را به روزهای آخر و ساعات پایانی ثبت نام موکول می کنند لذا سه مرکز فرمانداری یزد، بخشداری مرکزی و یخشداری زارچ نسبت به ثبت نام از ساعت 8 الی 17 هر روز اقدام می نمایند.

لازم بذكر است نماينده مردم يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي در بازديد از ستاد انتخابات شهرستان يزد ضمن تقدير از اقدامات انجام شده در خصوص ثبت نام نامزدها چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهرستان يزد از نزديك در جريان مراحل انجام كار ثبت نام از داوطلبين قرار گرفت.

 

 

آدرس کوتاه :