شناسه : 695515
فرماندار يزد:

روستاها نقش بسزايي در توسعه زير ساختهاي اقتصادي ، اجتماعي و سياسي جوامع دارند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا... سيفي به همراه معاونين فرمانداري و سرپرست بخشداري مركزي يزد در جريان بازديد از روستاهاي اين بخش به نقش مهم و تأثير گذار روستاها در توسعه زير ساختهاي جوامع اشاره كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا... سيفي در جريان اين بازديد با بيان اينكه شناخت دقيق مسايل مربوط به روستاههاي از اهميت بسيار زيادي برخوردار است افزود: در مناطق روستايي با مشكلات و مسائل مختلفي همچون بيكاري ، عدم استفاده از ظرفيتهاي موجود، عدم توسعه يافتگي مواجه هستيم كه بحمدا... توسعه و عمران روستايي در چند سال اخير همواره يکي از دغدغه هاي اصلي مسئولين بوده است كه در مسير اقدامات خوبي نيز انجام شده است .

فرماندار با اشاره به اينكه جمعيتي حدود 65 تا 70 هزار نفر زندگي مي‌كنند در روستاهاي بخش مركزي سكونت دارند  خاطرنشان كرد: اين افراد شامل افراد بومي، اتباع بيگانه، مهمانان و مهاجران است، از اين‌رو كار را در اين منطقه با پيچيدگي هايي مواجه مي باشد.

وي افزود: با توجه به بودجه سال گذشته  كه نگاه خوبي به روستاها شده بود اميدواريم در سال جاري نيز با تخصيص اعتبارات مناسب زمينه توسعه و رشد بيش از پيش اين روستاها را فراهم آوريم.

سيفي در پايان با تأكيد به اينكه بايد به روستاها نگاه ويژه اي داشته باشيم از دهياران بخش مركزي تشكر نمود و تأكيد كرد بايد مشكلات مردم روستا را بررسي و هر چه سريعتر در جهت مرتفع نمودن آنها اقدام نمود.

در اين بازديد فرماندار از نزديك در جريان مشكلات مردم قرار كرفت و قول مساعد داد تا هر چه سريعتر اين مسائل مرتفع گردد.

 

آدرس کوتاه :