شناسه : 696998
فرماندار يزد:

روز قدس، روز ايستادگي آزادي خواهان جهان در برابر زورگويان و مستكبران است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي ضمن گرامي داشت روز جهاني قدس مردم شريف دارالعباده و و لايتمدار يزد را به شركت گسترده در راهپيمايي اين روز بزرگ دعوت كرد.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه روز قدس، روز ايستادگي آزادي خواهان جهان در برابر زورگويان و مستكبران است آورده  روز قدس ، روز تجلي شكوه و عظمت امت اسلامي كه با مشت هاي گره خورده در مقابل صهيونيسم جهاني صف آرايي خواهند كرد.

فرماندار با اشاره به اينكه روز قدس يادگار جاودانه امام عظيم الشأن و نشان دلبستگي امام و انقلاب و ملت شريف ايران اسلامي با مردم ستمديده و فلسطين است خاطر نشان كرده است نامگذاري آخرين جمعه ماه مبارك رمضان به عنوان روز قدس از سوي  امام راحل (ره) نشان از تدبير و دور انديشي ايشان در وحدت و انسجام اسلامي مسلمانان مقابل مستكبرين بوده است .

وي در ادامه آورده است با توجه به شرايط خاص منطقه اي موضوع تحولات اخير سوريه و حمايت از مردم بي دفاع بحرين اهميت شركت در راهپيمايي روز قدس نسبت به سالهاي گذشته بيشتر است و جهان اسلام بايد با بصيرت بالاي خود و حضور در اين راهپيمايي بار ديگر مشت محكمي بر دهان دشمنان اسلام بزنند.

فرماندار يزد در پايان ضمن گراميداشت اين روز بزرگ از عموم مردم شريف ومومن درالعباده يزد دعوت كرد تا با حضور گسترده ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

آدرس کوتاه :