شناسه : 697500
فرماندار يزد:

رشد و توسعه جامعه مرهون آموزش وپرورش است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، در مراسمي با حضور سيفي فرماندار ، رحيمي نژاد مديركل آموزش و پرورش استان و چند تن از مسئولين 2340 دانش آموز استثنائي آغاز سال تحصيلي جديد را درآموزشگاه باغچه بان جشن گرفتند.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين مراسم ضمن تبريك آغاز سال تحصيلي جديد به معلمان ، دانش آموزان و اولياء آنها  گفت: در سال تحصيلي پيشرو دانش آموزان سخت كوش و متعهد يزدي با تلاش بي وقفه بار ديگر در عرصه علم ، اخلاق و تدين سرآمد و پيشتاز خواهند بود.

رئيس شوراي آموزش و پرورش با اشاره به اينكه رشد و توسعه هر جامعه مرهون آموزش و پرورش به روز و كارآمد مي باشد خاطر نشان كرد:آموزش و پرورش به عنوان يك اصل بنيادين در جامعه مي باشد كه اگر هر چه بيشتر به آن توجه و اهتمام شود كشور در آينده با مشكلات و موانع كمتري روبرو خواهد بود.

فرماندار از دو برابر شدن اعتبارات آموزش و پرورش در سال جاري خبر داد و تصريح كرد: همه مسئولين با يك تعامل مناسب در صدد مرتفع نمودن كاستي هاي موجود در آموزش و پرورش استان و شهرستان مي باشند كه اين خود جاي تقدير دارد.

رحيمي نژاد مدير كل آموزش و پرورش استان نيز ماه مهررا ماه جوشش وکوشش وطراوت انسانی دانست وافزود همانطور که درآغاز بهار طبیعت زنده می شود دراول مهر اغاز حیات پرنشاط انسان برای کسب علم ومعرفت است .

مدير كل آموزش و پرورش استان از شهدای دانش آموز وفرهنگی استان تجلیل کرد ونظام ارزشی وبنای فکری سند تحول بنیادین اموزش وپرورش را تعالیم عالیه اسلام وسنت وسیره رسول اکرم (ص) وائمه اطهاردانست .
وی به آمادگی استان برای ورود به سال تحصیلی جدید اشاره کرد وافزود بحمدالله امسال آموزش وپرورش استان برای استقبال از مهر ماهها است که آمادگی کامل دارد وحداقل سه ماه از سال گذشته جلوتر هستیم وبرای اجرای نظام 3-3-6برنامه ریزی کرده ایم .

آدرس کوتاه :